קורס הגנת סייבר

קורס הגנת סייבר

פעמים רבות אנשים אשר התרגלו לפעילות חשאית וסודית חושבים כי אף אחד לא יודע עליהם כלום וכי אין גורם אשר פועל גם הוא בחשאיות וזאת בכדי לאסוף עליהם מידע. אותם אנשים אולי עושים דברים שנראים להם מיוחדים או סודיים אך בפועל הם שקופים לחלוטין לגורמי אכיפת החוק אשר פועלים בחשאיות מזה חמישים שנה והדבר לא השתנה בזמן האחרון. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד בתחום הסייבר שם המשטרה היא גוף חזק ביותר וההאקרים בכלל לא מודעים לכך. על רקע זה אפשר לראות כי במשטרה מעבירים קורס הגנת סייבר ברמה הגבוהה ביותר ואם תשאלו מומחים בלתי תלויים הם יגידו לכם כי אנשי הסייבר של המשטרה הם הטובים בתחומם וזאת מכיוון שהם לא רק חודרים למחשבים באופן יומיומי אלא הם גם עושים זאת בצורה חשאית ביותר אשר אף האקר לא יכול לגלות והם עושים זאת על בסיס קבוע.

> קראו אודות קורס סייבר למתחילים סי סקיוריטי

מדוע לא כדאי לבחור את הקורס הזול ביותר?

עליכם להבין כי מי שמבין עניין יגיד לכם כי קורס הגנת סייבר של המשטרה הוא הטוב בארץ ואולי בעולם. העניין הוא שיש מעט מאוד אנשים אשר נחשפים לכל המידע בתחום הסייבר וכך יש הרבה מאוד אנשים אשר בטוחים כי לוחמי הסייבר של הצבא הם הטובים ביותר בתחום. אך מה שאותם אנשים לא מבינים הוא שבכדי שהמשטרה תוכל לשמור על החוק היא צריכה להיות חשופה לקורס זה של הצבא ולכן היא יודעת בדיוק איך אנשי הסייבר הצעירים של הצבא פועלים. כך היא יודעת מה הן נקודות התורפה שלהם והיא יודעת איך לאסוף עליהם ראיות במקרה שהם משתחררים מהצבא ועושים עבירות מחשב.

מדוע כדאי לרשום את הילדים לקורס סייבר?

עליכם להבין כי קורס סייבר הוא משהו שכדאי לרשום אליו את הילדים מגיל צעיר מכיוון שכך הם נחשפים בצורה הטובה ביותר שיש אל העולם המרתק הזה וכך הם יודעים בצורה הטובה ביותר הכל על העולם הזה. כך גם הילדים שלכם יוכלו להחליט האם הם אוהבים את העולם הזה או שמא הם מעדיפים לעסוק במשהו אחר.