לא מעט אנשים אשר מוזמנים לחתונה מבינים כי כיום מקובל להביא כמתנה סכום כספי כלשהו. ילד עם זאת, לא מעט אנשים תוהים האם כדאי להם להביא את הסכום הכספי הרלוונטי במזומן או שמא כדאי להם לשלם בצ'ק. מדובר על דילמה ממשית, אולם מרבית האנשים מביאים כיום צקים לחתונות. לכן, אם אתם מוזמנים לחתונה ואתם תוהים עדיין האם כדאי לכם לשלם במזומן או בצק, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

כדאי לשלם בצק או מזומן?

כאשר מוזמנים לחתונה נוהגים בדרך כלל לשים סכום כספי משמעותי יותר מהסכום הכספי אשר נותנים כמתנה לאירועים קטנים יותר כגון: בת מצווה, בר מצווה, ברית מילה ועוד. לא מעט אנשים אינם סגורים על הסכום המדויק שהם יתנו כמתנת חתונה וסוחבים את ההתלבטות איתם עד האירוע עצמו. לכן, במקרה שכזה אין ספק שהרבה יותר נוח לשלם בצק ולא במזומן שכן, ניתן להחליט כמה לשים כמתנה ממש ברגע האירוע עצמו ואין צורך להחליט לפני בכדי להערך בהתאם מבחינת הוצאת כסף מהבנק. כמו כן, מרבית האנשים אינם מסתובבים בארנק שלהם עם סכומי כסף בסדר גודל משמעותי שהם יכולים לשים אותם כמתנה. מכיוון שהוצאת כסף מזומן דורשת הערכות מוקדמת שבמסגרתה ניגשים לכספומט כלשהו בכדי להוציא את הסכום הרלוונטי, אין ספק שתשלום בשיק בדיוק של הסכום שאתם מעוניינים, גם אם לא מדובר בסכום עגול הוא התשלום הנוח ביותר שיכול להיות.

מהיכן מזמינים פנקסי צקים?

בעוד שלא מעט אנשים בוחרים להזמין את פנקס הצקים שלהם מהבנק, ישנם אנשים שמעדיפים לוותר על דמי התיווך של הבנק ולהזמין להם באישור הבנק פנקס צקים מבית דפוס, בעיצוב הרלוונטי להם ובסגנון המתאים לכם.