כל בית ספר, בכל יישוב, בכל שכונה, נמדד על פי מספר פרמטרים. ראשית, על פי צוות המורים והמנהלים שלו, שנית, על פי תוכניות הלימודים וההשקעה בילד, שלישית, על פי המבנים, עד כמה הם גדולים, מרווחים, נקיים ואיכותיים, ארבע, על פי הפעילויות שבית הספר מבצע, בין אם זה בשעות הלימודים ובין אם זה בשעות הפנאי. 

אין ספק שהגורם החשוב והמשמעותי ביותר עבור הילד לאורך זמן, הוא צוות המחנכים, המורים ובכלל צוות המנהלים במקום. לא משנה עד כמה בית הספר יהיה גדול ומרווח ועד כמה תוכנית הלימודים שלו תהיה מגוונת ואיכותית, כל עוד אין במקום צוות מורים מקצועי, מנוסה ואיכותי, הרי שהילד לא ייהנה ממה שיש לבית הספר להציע ולא יוכל להפיק מכך תועלת אמיתית. 

לכן, בית ספר הרצוג קדימה צורן, לא חסכו ולא נמנעו מלשכור את המורים הטובים ביותר בכל מקצוע, וכן את צוות המנהלים האיכותי ביותר שיש. שכן, כל תלמיד שנכנס בשער בית הספר, צריך לקבל את השירות והיחס הטובים ביותר. 

כיצד עושים את זה?

ישנן דרכים שונות כיצד לבחור ולשכור את המורים הטובים ביותר, באופן טבעי, לשם כך, צריך למצוא מורים עם ניסיון, עם ידע נרחב, מורים שיודעים איך לעמוד מול כיתה ולהעביר את השיעור, תוך כדי שהם מסוגלים להתייחס לכל תלמיד ותלמיד, גם אם זה דורש עבודה באופן אישי עם כל אחד מהם. 

חשוב להדגיש כאן, בית הספר לא רק דאג לשכור את המורים הטובים ביותר, אלא הוא גם דאג לייצר צוות מורים גדול ורחב, כך שלא יהיה מחסור וכך אם יהיו צורך, תמיד יימצא מורה מחליף מתאים לכל כיתה ולכל מקצוע.