סרטי הדרכה

העולם הווירטואלי הולך ומתקדם הולך ומשתנה משנה לשנה ואפילו מחודש ולחודש. כל השמן עולים דברים חדשים שלא ממש הכרנו או שלא ידענו עד כמה הם יכולים להקל על החיים שלנו. נוכל לומר בזהירות, שהדבר שהשתנה הרבה יותר מכל דבר אחר זוהי צורת הפנייה, צורת ההדרכה ואופן ההסברה מול לקוחות.

כיום כבר כמעט ואין כל צורך בחוברות הוראות או בהדרכות פרונטליות. הכול, כמעט, נעשה באמצעות סרטי הדרכה.

סרטי הדרכה – כי אינה דומה שמיעה לראיה

כולנו מכירים את הסיסמה – אינה דומה שמיעה לראיה. אך אם עד היום חשבנו שהכוונה היא הסבר או המחשה חזותית בשונה מהסבר ללא כל המחשה, הרי שהיום אנחנו עדים לכך כי הסרים או הדרכות, הנחיות או אפילו קורסים של ממש, הנמסרים באמצעות סרטי הדרכה, הם הרבה יותר יעילים. הם קצרים יותר מכל צורת מסירה אחרת ולמרבה הפלא, הם הרבה יותר מובנים וקליטים.

יש גם יתרון נוסף, שהדרכה הנעשית על ידי סרטי הדרכה היא הדרכה שהרבה מיותר קל ומושך לצפות בה. כי המדיה היא תמיד מעניינת יותר מאשר המורה בכיתה או במדריך בקורס.

כך שיש כאן בהחלט מוצר נפלא, כלי יעיל ודרך חדשנית המצליחה להוביל לתוצאות מעולות.

היכן מזמינים את סרטי ההדרכה?

אז הבנתם כמה טוב וכמה כדאי ללכת על סרטים שיעשו בשבילכם את עבודת ההסברה וההדרכה. אך כאן חשוב לשים לב שההדרכה אכן נעשית בצורה הכי טובה והכי ברורה.

לא פעם קורה והדרכה באמצעות סרטון וידאו אינו נעשה כמו שצריך. אם זה בגלל חוסר מקצועיות של עורך הוידאו ואם זה בגלל חוסר היכרות עם החומר המוסרט.

על כן אם אתם רוצים להשקיע בסרט הדרכה איכותי, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

לעוד מידע, בקרו באתר של וידאו גורו