רוצים לנתב את הכסף שלכם לכיוונים משתלמים ולהתחיל להשקיע אותו באפיקים שעשויים להניב לכם סכומי כסף משמעותיים הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך? השקעה בשוק ההון עשויה לעשות עבורכם בדיוק את זה, ולא בכדי מיקי פוליצר (מיכאל פוליצר) ממליץ לכל אחד שרוצה להגדיל את ההון שלו, להתחיל ללמוד איך להשקיע.

אתם לא צריכים להיות מומחים גדולים כדי להתחיל להשקיע את הכסף שלכם בשוק ההון, אך לצד זאת זה יהיה רצוי שתבינו בכלל מה אתם עושים, כיצד אתם צריכים להשקיע ומהם כל המושגים בעולם שוק ההון שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בכלל מתחילים עם השקעות.

תלמדו להשקיע במסגרת קורס מקצועי

אם אתם רוצים לקחת ברצינות את ההשקעות שלכם ולראות איך אתם מנתבים את הכסף שלכם למקום הנכון, תוכלו לעבור קורס מקצועי להשקעה בשוק ההון, בדיוק כפי שעבר המומחה מיקי פוליצר (מיכאל פוליצר) לפני שנים רבות. כך הוא התחיל את דרכו בשוק ההון, ובחלוף השנים צבר ניסיון והפך למומחה שרבים מבקשים את עצותיו.

כדי ללמוד ברצינות את התחום הזה, אמנם תצטרכו להקדיש את הזמן שלכם כדי לעבור קורס שאורכו יכול להיות מספר חודשים, אך לצד זאת זה משהו שיוכל להפוך את ההשקעות שלכם בעתיד ליותר מבוססות ומתוך היכרות של העולם הזה בצורה מעמיקה.

רצוי להתחיל להשקיע במדדים

בתחילת הדרך, עוד לפני שבכלל יש לכם ניסיון, אתם יכולים להתחיל להשקיע במדדים הנפוצים, כמו מדד תל אביב 35 או S&P 500. בדרך הזו מובטחת לכם השקעה יציבה וסולידית שתוכל להגדיל את ההון העצמי שלכם לטווח הארוך. מומלץ לשים בכל חודש סכום כספי בצד שאתם יכולים לחסוך ולהשקיע אותו במדדים, וזאת לצד אפיקי השקעה אחרים שתבחרו בהם. כך בדיוק מיקי פוליצר בוחר לעשות.