מתא"ם = מבחן לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה.

בית ספר למתא"ם של איתי מצא הוקם בשנת 201. המטרה של בית הספר הוא לסייע לסטודנטים להגיע להישגים גבוהים יותר בדרכים מתאימות עבורם.

בית הספר לא קם ביום אחד. קדמו לו מחשבה רבה ומאומצת של צוות מקצועי שישב על המדוכה משך שנתיים ותר אחר פתרון. בית הספר שהוקם בסופו של דבר הוא פרי מחשבה של הרבה מאוד השקעה ותשומת לב לכל הפרטים המרכיבים את נושא הלמידה.

תוכלו ללמוד על כך עוד גם באתר http://www.imitam.co.il/

מחוברים למציאות

מתוך היכרות עם מצוקתם של סטודנטים רבים בכל מה שקשור לחומרים בסטטיסטיקה או שיטות המחקר כמו גם בהבנת טקטסים, לקחנו על עצמנו את הפשטת הנושא כולו לרווחת הסטודנטים. לא פעלנו בנמהרות. אנחנו לקחנו את הזמן, בדקנו לעומק את כל הפרטים, התייעצנו עם אנשי מקצוע, כתבנו ושכתבנו את כל החומרים, ערכנו מחדש את התכנים נדרשים ולאחר כל השינויים וכל השיפוצים שערכנו עם החומרים, יצרנו קורס. הקורס למעשה הוא פרי עמל מקצועי מאוד שאנחנו מאמינים בו וכמובן עומדים מאחוריו.

מבנה בית הספר

החלטנו ללכת על קטן. זאת מתוך הבנה כי כל תלמיד מסוגל להגיע להרבה יותר ולמצות את הפוטנציאל הגלום בו, לו רק יהיו לו את הכלים ואת הנתונים לכך. אנחנו בבית הספר רוצים להכיר כל תלמיד מקרוב. רוצים ללוות אותו לאורך כל תהליך הלמידה, זאת על מנת שאכן הוא ימצה את מלוא הפוטנציאל שלו. בבית הספר מבינים כי בכדי שניתן יהיה לענות על הצרכים של כל סטודנט, יש להשקיע בו. לאפשר לו ללמוד באמצעות כל הכלים הקיימים על מנת שהוא יוכל להצליח במתא"ם. לרשות עומדים כלים ייחודיים וחדשניים ביותר אשר אלו אכן מרפדים את דרכו של כל תלמיד בדרך להצלחה.

ערכים מרכזיים

בית הספר למעשה מושתת על שלושה ערכים מרכזיים.

אנחנו שמים דגש על –

  1. מעטפת אישית וליווי לכל תלמיד.
  2. מקצוענות ומקצועיות ללא פשרות.
  3. ייחודיות וחדשנות.

בעזרת הכלים הללו מסוגל כל תלמיד, גם כזה שכבר נכשל בעבר במבחן, לעבור אותו שוב, והפעם בהצלחה!