מתמטיקה זה אחד המקצועות בהם יש קושי להרבה מאוד ילדים כאשר יש הרבה ילדים אשר נעזרים במורים פרטיים כדי להתמודד עם הלימודים בנושא בעיקר בכיתות גבוהות וזאת משום שמרבית ההורים אינם יכולים לעזור לילדים ברמות ידע אלו ואם הפערים גדולים ויש קושי לרוב פונים לעזרה של מורה פרטי.

מי זקוק למורה פרטי למתמטיקה

מי שלומד מתמטיקה וחווה קשיים באופן כללי או סביב נושאים ספציפיים כמו משפט פיתגורס, יוכל להפיק תועלת רבה ממורה פרטי למתמטיקה. זה יכול להתאים לילדים החל מכיתות נמוכות דרך תלמידים בחטיבת ביניים ועד תלמידים בתיכון שלרוב יעזרו במורים פרטיים למתמטיקה לצורך עזרה בהכנה לבגרות. בנוסף, גם סטודנטים אשר יש להם קורסים שונים בהם הם מתקשים יכולים להיעזר במורה פרטי כדי להתמודד עם הקושי הנקודתי.

מה מלמדים מורים פרטיים למתמטיקה

מורים פרטיים למתמטיקה מלמדים למעשה את כל התחומים שלומדים במתמטיקה ברמות שונות כמו למשל:

איך לבחור מורה פרטי למתמטיקה

יש הרבה מורים פרטיים למתמטיקה ולעיתים קשה לבחור. אחת מהדרכים זה לקבל המלצות מאנשים שנעזרו בשיעורים פרטיים. דרך נוספת היא חיפוש דרך אתרים העוזרים לחבר בין מורים פרטיים לאנשים המחפשים שיעורים פרטיים בשלל תחומים כולל במתמטיקה. באתרים הללו יש כרטיסים אישיים לכל מורה פרטי עם פירוט על התחומים אותם הוא מלמד, לאיזה רמות הידע שלו מתאים, האם יש לו תחומים ספציפיים שהוא מלמד או שהוא מלמד באופן כללי וכדומה. על סמך המידע הזה אפשר ליצור קשר עם אותו מורה ולתאם איתו שיעור לצורך התרשמות אישית.