דעו לכם כי ישיבת תורת החיים של הרב שמואל טל פועלת היום ביישוב יד בנימין, כאשר בשנותיה הראשונות פעלה בגוש קטיף, לפני הגירוש. אפשר לראות כי הרב מצליח להביא גישה חדשה ומעניינת להסתכל על שלל היבטים שונים שנוגעים ללימוד תורה ושילוב שלה בחיים, כך למשל הוא דוגל בכך שיש צורך ליצור מוסדות נפרדים לכאלה שרוצים להתעמק בעולם התורה.

לשלב את התורה בכל שלבי החיים לפי הרב שמואל טל

כדי לשלב את התורה בכל שלבי החיים יהיה נחוץ ליצור מוסדות לימוד דתיים אשר אינם כוללים תכנים לא רלוונטיים וכאלה שיכולים להסיח את הדעת של האדם הדתי שמעוניין בלימוד תורה. לפיכך יהיה חשוב להתייחס לכך ברצינות ולשים לב כי מודעים לכל ההיבטים השונים שנוגעים לדבר וכל מה שיהיה כרוך בו. כך כל אחד מכם יוכל לראות כי הוא יהיה במצב הרצוי בכל הנוגע לאפשרות הזו ללמוד תורה באופן מעמיק.

הופכים את התורה לחלק משמעותי בחיי היומיום

לבסוף כל אחד מכם צריך להבין כי הרב שמואל טל יודע כיצד לחשוב כדי ליצור עולם תורה אשר מאפשר לתלמידי הישיבה והמוסדות הדתיים האחרים להפוך את התורה ואהבתה לכאלה שיהיו חלק משמעותי בחיים שלהם.

לפיכך יהיה רצוי להסתכל על לימוד התורה וכל מה שהיא יודע להציע בצורה הרצינית ביותר ותוך כדי שאתם עושים את המיטב על מנת לשלב את חוויית הלימוד הזו כחלק גדול ככל האפשר בחיים שלכם. זו תוכל להיות ההזדמנות שלכם להיות במצב מעולה בהקשר הזה ולראות כי לימוד התורה באמת יהיה בגדר סיפור הצלחה מבחינתכם. תוכלו לבוא להתרשם מישיבת תורת החיים ביישוב יד בנימין עוד היום.