הוצאת רשיון קבלן רשום

קבלת רשיון קבלן רשום מהווה יתרון גדול. קבלנים רשומים רשאים לקבל על עצמם עבודות גדולות, להגיש מועמדות למכרזים ולהעסיק עובדים זרים. הרישום מעניק לקבלן תדמית אמינה ומקצועית כך שהוא מקבל פניות רבות יותר מלקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. ישנם רבים שלא מעלים כלל על דעתם אפשרות של העסקת קבלן שאינו רשום בפנקס הקבלנים. אם אתם מעוניינים לקדם הוצאת רשיון קבלן רשום אך חוששים מקשיים, דעו שליווי של עורך דין מנוסה הופך את ההליך כולו לפשוט ומהיר. 

הכשרה דרושה להוצאת רשיון קבלן רשום

על מנת לקבל רישיון הקבלן נדרש להציג תעודה של מהנדס, הנדסאי או מנהל עבודה עם ניסיון רלוונטי. אם אין לקבלן הכשרה כזו בעצמו הוא רשאי להעסיק בחברה 2 בעלי מקצוע בעלי כישורים רלוונטיים. כך למשל, ניתן לשכור הנדסאי ומנהל עבודה או שני מנהלי עבודה. קיימת אפשרות לשכור שני בעלי מקצוע בעלי אותה ההכשרה. 

אפשרות פעולה נוספת בהעדר רקע מתאים היא הגשת בקשה לרישיון בענף משני כמו אינסטלציה או שיפוצים. אם אין לכם את הכישורים הדרושים לקבלת רישיון לעיסוק בתחום הבנייה, הגישו בקשת הוצאת רשיון קבלן רשום בתחום משני. קבלת רישיון לתחום משני מותנית בוותק של 5 שנים לפחות בענף. 

אלו מסמכים ואישורים צריך להגיש?

הוצאת רשיון קבלן רשום היא הליך בירוקרטי לכל דבר. על מנת לצלוח אותו במהרה עליכם לאסוף את כל המסמכים ולהציג את המידע הרלוונטי בצורה ברורה. ללא ניסיון קודם בהתנהלות מול רשם הקבלנים כדאי לפנות אל עורך דין רישום קבלנים ולהגיש את הבקשה דרכו. עורך הדין יידע להתאים את הנתונים שלכם לתנאים של רשם הקבלנים לקבלת אישור מהיר. עם עורך דין מנוסה לצדכם הסיכויים לקבלת תשובה חיובית גדלים.