העולם שלנו צועד בקצב מהיר, וכולנו מגלים כיצד מתרחשים שינויים דרמטיים בעולם הדיגיטלי שמשרת אותנו בכל כך הרבה תחומים. העובדה שהפן הדיגיטלי חלחל עמוק כל כך אל תוך החיים שלנו גורם לכך שהחיים שלנו נראים אחרת, וגם הילדים שלנו חווים ילדות שונה ומעודכנת. מסתבר כי בעתיד עוד יתרחשו שינויים מרחיקי לכת, ואם כיום כולנו עושים שימוש רב באפליקציות ותוכנות, הרי התחום עדיין ממשיך להתקדם בצעדי ענק. והרובוטים עוד ילכו ויתפתחו ויציעו לאנושות מגוון עצום של פתרונות ודרכי ייעול.

קראו בהרחבה גם על לימוד תכנות לילדים.

להקנות לילד את הידע בתחום

מסיבה זו רואים הורים רבים חשיבות בפיתוח אישי של הילדים, ובהקניית הידע בתחום זה. וזאת מתוך מטרה להרגיל אותם למנהיגות טכנולוגית ולחשיבה לוגית שמאפשרת פיתוח וניתוח מערכות שונות. אמנם אי אפשר ללמד ילד צעיר תוכנות מורכבות ושפות מאתגרות. אבל אפשר כן להכניס אותו לסביבה של פיתוח ולמידה. וזאת באמצעות פלטפורמה מיוחדת שמאפשרת לו לפתח ולהמציא וכל זאת באמצעות כלים ידידותיים ונגישים מאד.

לאיזה גיל זה מתאים?

קורס רובוטיקה מתאים לילדים החל מגיל 10. כך שבכתה ה' אפשר כבר לבחור לשלוח את הילד לקורס רובוטיקה. מדובר כאן על למידה בסיסית של קורס רובוטיקה למתחילים בה הילדים יכירו את הבסיס ויתחילו להתמצא בתחום. הלימודים בהחלט מעניינים מאוד ומכניסים את הילדים הלומדים לעולם של ניתוח ובנייה. כאן הם מתחילים לייצר תכנים, ומצרכנים הם הופכים להיות גם ליצרנים. הקורס מקנה לילדים יכולות נפלאות ומועילות לו מבחינות נוספות. אין לתאר את הסיפוק שיש לילד אחרי שהוא מצליח לשלב חיישנים, פקודות תכנות או משתנים עבור אחסון מידע.

הגיע הגיל – כדאי להתחיל

אם הילד שלכם נמשך לתחום, ואתם ההורים רוצים לראות אותו מתחיל להתפתח בתחום, אולי הגיע הזמן לרשום אותו לקורס רובוטיקה? מדובר על קורס מקצועי אשר מקנה לילד שלכם המון יכולות וידע. מלבד זאת הקורס מתאים היטב לגיל הילדים ומאפשר להם לחוות שעה של הנאה ותרגול עם המון סיפוק. תנו לילד שלכם את החוויה המועילה הזו ותגלו אותו מרוצה ומתקדם.