האם גלישה היא משהו שתמיד רצים לנסות, אבל לא הייתם בטוחים אם תהיו טובים בזה מספיק? או שאולי פחדתם שתיכשלו? אל תדאגו, קורס סאפ ייחודי יעשה לכם סדר בראש. אתם תכנסו לעולם מרתק של גלישת גלים והנאה ימית מעולם אחר. 

קורס לימוד סאפ 

ריכזנו עבורכם כמה טיפים לגולשים מתחילים שיעזרו לכם להתחיל את המסע החדש והמדהים שלכם. מלבד טיפים שימושיים אלה, אנו כאן כדי להזכיר לכם גם לצפות להכניס לתוכו קצת עבודה קשה! 

איש מעולם לא קפץ על סאפ וגלש לגל גדול. בדיוק כמו כל ענף ספורט אחר, אתם צריכים להקדיש זמן ומאמץ ללמידה ולהיות טובים יותר בזה.

מה מיוחד בלימודי גלישה בסאפ? 

גלישה היא אחד מענפי הספורט היפים ביותר שיש ודרך נפלאה להירגע, להתאמן ולפגוש אנשים נהדרים. אם תעקבו אחר הטיפים האלה, תהיו בדרך להפוך לגולשים נהדרים! הכירו את אתר Surfo וקבלו מידע נוסף.

אל תלמדו לגלוש לבד 

לא משנה כמה קל אתם חושבים שזה נראה, אף פעם, לעולם אל תתקרבו לגלישה לבד. או צרפו חבר מנוסה שילמד אתכם או שתצאו למחנה גלישה למתחילים. בדרך זו, תמנעו מפגיעות בעצמכם או אפילו מסכנת את חייכם בים.

האם מתאים לכם ללמוד גלישה בסאפ? 

אם החלטתם לקחת שיעורי גלישה, חקרו את המורים מראש. וודאו שהם מנוסים ושיש ביקורות טובות עליהם. לפעמים, מורה טוב לא רק ילמד אותכם לגלוש; הוא גם יעודד אותכם ויגרום לכם להתאהב בגלישה עם סאפ.

עבור חלק מהמתחילים, גלשנים רכים-עליונים עוזרים גם בתהליך הלמידה. גלשן גדול ורך, יהיה עדין בכפות הרגליים ובאחוריו. אל תטעו בהתחלה, תבלו זמן רב בישיבה על זה במקום לעמוד. כמו כן, השתמש תמיד ברצועת גלישה.