הרצאות על חינוך היא דרך מעולה כדי להעשיר את הידע שלכם במגמות העדכניות של עולם החינוך, אבל לא רק. למעשה, על ידי הרצאות אפשר לרכוש כלים חדשים וגישות חדשניות לחינוך יעיל ואפקטיבי יותר. 

חברתנו מאפשרת מגוון רחב של חומרי למידה על ידי הרצאות ממיטב המרצים לחינוך, כדי שתוכלו להכיר דברים חדשים, לרכוש כלים חדשים ולהטמיע אותם אצלכם כמורים או במערכת החינוך שלכם. 

נושא ההרצאה יכול להיבחר על ידיכם, אולם עם זאת, יש תכנים בסיסיים שכדאי שהעובדים בצוות שלכם ידעו בכל מקרה. 

אז הנה כמה דברים מעניינים שתוכלו ללמוד במהלך ההרצאות.

הרצאות על חינוך:

למי שעוסק בחינוך, יודע שכל מה שיודעים היום על חינוך שונה מהעבר מהסיבה הפשוטה שהדור משתנה בקצב מהיר בדיוק כמו הטכנולוגיה והשיטות החינוכיות שעבדו פעם, כבר לא עובדות היום.

לא סתם מדברים כל הזמן על שינויים משמעותיים במערכת החינוך בגלל התפתחות הטכנולוגית וההתנהלות במאה עשרים. הנקודה הזו נכונה לא רק בצורת ההתנהלות של מערכת החינוך, אלא גם בכלים והגישות שעל המחנכים לנקוט כדי להוציא את המיטב מהתלמידים למען חייהם הבוגרים. 

תקופת הקורונה למשל הייתה אחד האתגרים הגדולים שידעה מערכת החינוך, אך היא גם לימדה הרבה דברים חדשים שלא היו קורים אילולי הקורונה. תחום הלמידה מרחוק שלא היה מקובל במערכת החינוך חדר לעומק בגלל שזו הייתה האפשרות היחידה, הדרך הנכונה להתייחס לתלמידים בתקופה כזו, גם היא נידונה בהזדמנויות רבות. בהרצאות שלנו על חינוך לומדים כיצד להפעיל את המוטיבציה בתלמיד ללמידה מרחוק וללמידה מעורבת בכיתה, הכלים שתרכשו יאפשרו לכם לגשת בראייה שונה לעבודה היום יומית שאתם מבצעים מול התלמידים והתלמידות ולהביא אותם למקסימום האפשרי. מידע נוסף על ההרצאות ניתן למצוא באתר https://sagol-lectures.co.il/