התרבות הסינית מביאה עמה לא מעט שיטות טיפול אשר מטרתן היא להגיע לאיזון בין הגוף לנפש. שיטות טיפול אלו, מבוססות על ביצוע תרגילים שונים ושליטה על המחשבה. לא מעט אנשים אשר סובלים מכאבים כרוניים ואינם מוצאים מזור לכאבים הללו ברפואה הקונבנציונלית, מתוודעים אל התרבות הסינית ואל שיטות הטיפול אשר היא מציעה ומגלים ששיטה כזו או אחרת אשר הם מיישמים, מסייעת להם באופן מהותי בהקלה על הכאבים הכרוניים אשר מהם הם סובלים ולהעניק לגופם מרגוע. אחת משיטות הטיפול הנפוצות ביותר בתרבות הסינית קרויה: צ'י קונג

מהי שיטת טיפול צ'י קונג

כאשר מדובר על שיטת טיפול צ'י קונג שמלמד אמיר פרלמן, מדובר על שיטת טיפול סינית, המתבססת על ביצוע תרגילים ותנוחות שונות באופן מעגלי. מטרתם של התרגילים והתנוחות אותם השיטה מציעה לתרגול יומיומי הוא להקל על מכאובים שונים בגופו של האדם, להאיץ את חילוף החומרים בגופו, להזרים אנרגיה חיובית בגוף ואנרגיה ספציפית הנדרשת עבור ריפוי לאיבר כזה או אחר בגוף האדם, אשר כואב לו. באמצעות ביצוע תרגילים פיזיים ספציפיים ושליטה על המחשבה, כל אדם יכול להשיג שלווה גופנית ונפשית. ניתן ללמוד את השיטה במהלך קורס קצר טווח ולהמשיך לתרגל את התרגילים באופן עצמאי גם בבית. כלומר, אדם המעוניין להתוודע לשיטה זו לצורך טיפול בגופו, לא צריך ללמוד את השיטה זמן רב מדי, אלא פשוט להתוודע אל עקרונות השיטה וליישם אותם בכוחות עצמו בחיי היומיום שלו.

קורס להדרכת מטפלים בצ'י קונג- במה מדובר

לא מעט אנשים מתחברים אל התורה הסינית העתיקה ואל שיטות הריפוי והטיפול אותם היא מציעה ובוחרים ללמוד את התחום באופן מקצועי יותר, על מנת ללמד בעצמם. קורס צ'י קונג mqgisrael הוא קורס להדרכת מטפלים בשיטת צ'י קונג אשר מטרתו היא להכשיר אנשים המעוניינים לעסוק בריפוי באמצעות שיטת טיפול זו, לעשות זאת בצורה המקצועית והטובה ביותר. בקורס זה, ילמדו עקרונות השיטה בצורה הטובה והמעמיקה ביותר וכן, במהלך הקורס יתוודעו הלומדים אל שיטות העברת שיטה זו לקהל הלומדים בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות. חשוב מאוד לבחור בקורס איכותי וטוב המכשיר מטפלים לטיפול בשיטה זו, על מנת שבתום הקורס תצליחו לסייע לאנשים המעוניינים ללמוד את השיטה, לעשות זאת בצורה נכונה ורלוונטית.