על פי סעיף 391 לחוק העונשין העונש על גניבה ממעביד הנו חמור יותר ביחס לענישה על גניבה רגילה וזאת מכיוון שהיו יחסי אמון שנתן המעביד באדם שהעסיק. עונש על גניבה ממעביד יכול להגיע ל – 7 שנות מאסר וזאת כאשר הרף הנו גניבה של 1000 שקלים. לפיכך יש להיות ערים לנושא במידה והתרחשה גניבה כזו.

 

גניבה ממעביד? פנו אל עורך דין בהקדם

עקב החומרה הרבה של עבירה מסוג גניבה ממעביד יהיה כדאי לכל אחד מכם לוודא כי הוא פונה אל גורם שיוכל לספק לו שירותי ייעוץ ועריכת דין ובהקדם האפשרי. בעזרתו של עורך דין פלילי תוכלו להתמודד עם הסיטואציה בצורה טובה יותר וסביר להניח כי העונש יהיה פחות. לפיכך חשוב לפנות אל עורך דין שיוכל ללמוד את הדין לעומק ולהספק לכם הגנה נרחבת ככל האפשר בבית המשפט.

 

כדאי לבחון את חומרת המצב בעזרת ייעוץ של עורך דין

בעזרתו של עורך דין מנוסה כל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי הוא יוכל להתמודד בצורה קולחת לגמרי מבחינה משפטית וזאת תוך כדי שתהיו רגועים לחלוטין בכל הנוגע לסיטואציה בה אתם נמצאים. הרי הצעד החכם ביותר שתוכלו לקחת בחשבון יהיה עצם זה שתפנו אל גורם מנוסה על מנת שיבחן לעומק את התיק שלכם ויאפשר לכם לדעת מהם הצעדים הנכונים ביותר לקחת בחשבון בשלב הזה.

 

רק אם תפנו אל עורך דין בשלב מוקדם וזאת תוך כדי שתוודאו כי מדובר בגורם מיומן ומנוסה מספיק, במקרה כזה יהיה סביר להניח שתוכלו להשיג את המענה הרצוי ובצורה מוצלחת למדי. אז קחו את הנושא ברצינות ותוודאו כי אתם לוקחים בחשבון כי הסיטואציה בה אתם נמצאים לא פשוטה.