כל הורה מכיר את הילדים הקטנים אשר אינם שומרים על החפצים שלהם בבית הספר, ההוראות של המורים היא תמיד להקפיד לרשום שם על הציוד של התלמיד. הורים רבים רושמים בטוש על דף נייר ומדביקים בנייר דבק, בצורת סימון זו הסימון לא מחזיק מעמד זמן רב, לכן החפצים נעלמים מבלי שידעו של מי הם. אם הורים רוצים שהחפצים של הילדים שלהם יסומנו באופן הברור ביותר, וגם שהסימון יהיה מושקע ויפה, לכך יש את הלהיט החדש מדבקות שם ראו כאן. מדבקות השם מגיעות בצורות מיוחדות, בהתאם להעדפת הילד ובעיצובים נפלאים, וכן ניתן להתאים עיצוב גם לצבע התיק והמחברות. בצורת סימון זו מוודאים כי  מכשירי הכתיבה ישמרו ליותר זמן, אז כמה סוגי עיצובים ניתן לראות במדבקות בית הספר?

5 עיצובים מובילים למדבקות בית ספר

  1. מדבקות חד קרן

החיה הכי אהובה על הילדות, בעיקר בכיתות הנמכות אבל גם הגבוהות, היא חית חד קרן. חיה זו מסמלת את הילדותיות ואת הדמיון הפורה בגיל זה. המדבקות מגיעות בעיצוב של חד קרן מתוק עם בלונים צבעוניים בצבעי פסטל רכים. ניתן להשיג את המדבקות לסימון מחברות וספרים, וכן לסימון חפצים קטנים כמו עפרונות, מחקים, ועוד.

  1. מדבקות מכוניות

מכוניות אהובות על  בנים מכל הכיתות, וכמובן שרוב הילדים יבחרו בתיק עם ציור של מכונית. העיצוב מגיע במדבקות בית הספר עם השם של הילד על רקע אפור עם מכוניות צבעוניות בצבעים אדום, צהוב, ירוק.

  1. מדבקות ציפורים ועלים

מדבקות אלו מתאימות לבנות הבוגרות יותר בכיתות היסודי. המדבקות מגיעות עם סימון לספרים ומחברות בחלק מהמדבקות מודפסות עלים, פרחים, ציפורים, וכן המדבקות בגוונים קרם תכלת בהיר וורוד עדין.

  1. גלידריה

לילדים שאוהבים לאכול ולא רק, יש עיצוב מתוק מאד (בדקו באתר) לסימון מחברות וספרים של גלידריה. עיצוב זה מיועד לבנות, משום שעיצוב זה הוא עדין ביותר ויש בו ציורים מתוקים של ארטיקים וגלידה קצפת בגווני הוורוד העדין.

  1. מדבקות חברים ביער

לילדים שאוהבים חיות יש מדבקות עם איורים מתוקים של חיות לסימון מחברות וספרים כמו: סנאי וציפורים.