אם אתם רוצים לפתח קריירה מצליחה, לעסוק במקצוע שכנראה לא יעלם מן העולם אף פעם, וכמובן לעסוק בתחומי הביטוח – כדאי שתכירו יותר את התחום, ותדעו מהם מסלולי הלימודים בתחום הפוליסות.

כיום, כל אזרח במדינת ישראל מחזיק במספר סוגי ביטוחים, כאשר חלקן הם בגדר ביטוחי חובה (כמו למשל: ביטוח חובה לרכב, ביטוח לאומי, קרן פנסיה, או שאר פוליסת שדורשת המדינה), בעוד שרבים מגדילים לעשות ורוכשים פוליסות נרחבות כמו פוליסת תאונת אישיות, ביטוח תאונות עבודה, ביטוחי בריאות, וכדומה.

מה זה אומר: לימודי ביטוח?

בשנים האחרונות, הצורך בהתאמת פוליסות למען חיים איכותיים יותר – הולך וגובר, בעוד שבכך אפשר למצוא לא מעט נושאים שעוסקים בתחום. כמו למשל: קורסים ביסודות הביטוח, קורסים בכלכלה, קורס בחשבונאות, קורסים במימון, סטטיסטיקה ושאר מקצועות באמצעותם אפשר להתקרב על עולם הביטוחים, ובד בבד לרכוש מקצוע או תואר.

אבל למי זה מתאים?

מי שאוהב את תחומי הכלכלה, את תחום הפיננסיים, את תחום החשבונאות והכלכלה – ימצא עצמו שוחה "כמו דג במים" בתוך חומרי הלימוד, בעוד שככל שהוא ייחשף אל יותר עולמות בתחום זה – כך הוא יבין מדוע כדאי לבחור בקריירה שעוסקות בתחומי הפוליסות והכספים.

קריירה מעניינת ומספקת

מלבד היכולת לעסוק בתחום נרחב ומעניין ובוודאי שגם מבוקש – מי שיצא אל לימודי ביטוח, יוכל בקלות לעסוק בתחום בין אם כסוכן עצמאי, עד לנציג שירות באחרת מהחברות הגדולות, מנהל תיקי לקוחות, כמו גם מנהל השקעות ושאר תחומים בעוסקים בפיננסיים.

תחום זה מתאים למי שחוזים עבורו זה תענוג גדול, עיסוק במכירות מקנה לו אושר, כמו גם מי שאוהב אנשים, בעלי חיים, בעלי עסקים ושאר לקוחות שיכולים להפוך ללקוחות קבועים וטובים.

לסיכום, בין אם אתם לומדים משפטים ורוצים לחלוש על תחומי הביטוחים, לבין אם אתם אחרי צבא או מעוניינים לבצע שינוי הקריירה – חשוב לבחון את תחום הפוליסות ולהבין כיצד תוכלו להשתלב בעולם הפיננסי המרתק.

המידע באדיבות אתר דרושים ביט