לכל הורה יש תיק ילדים שימושי שבו הוא מכניס את הנדרש לעוד יום שבו הילד מבלה בגן. איך יודעים איזה דגמים קיימים לרכישה עבור ההורים הללו שלא ממש מחפשים אחר דמות מוכרת פופולארית מסרט או מסדרה? הנה כמה דגמים של תיקי ילדים שיעשו את העבודה.

תיק שהוא ארנב

לפעמים, תיק אשר מיועד לילדים הוא אינו כזה שחייב להיות עם הצורה המלאה של דמות אהובה וילדותית אלא עם רמיזה אל הדמות עצמה בצורה מתוחכמת למדי. תיק לילדי גן המעוצב עם אוזניים בולטות של ארנב, ארוכות ארוכות, הוא כזה שעושה את התיק הזה לילדותי במידה הנכונה, ועם הטעם הטוב הזה מביא את האפשרות ללכת עם תיק לילדים שמתאים לכל אוהבי הארנבים באשר הם, ללא הגזמה יתרה.

דובי שהוא גם תיק

ילדים אוהבים דובונים. זו אולי החיה הכי אהובה עליהם מבין כל רשימת החיות, והיא זו שמככבת באופן בולט מאוד על גבי המצעים של המיטה, על הקירות של חדר השינה, על בגדי תינוקות ועל כל אביזר של משחק, לכן זה לא ממש מפליא לראות כי תיקי גן לילדים הם כאלה שמגיעים גם עם דוגמאות של דובים חמודים. היופי האמיתי הוא למצוא תיק שלא בעל מראה פרוותי מכל עבר, אלא למצוא תיק ילדים עם עיצוב של דובי, מבלי שהדובי עצמו באופן מלא נוכח…

תיק טרנדי לילדים וגם להורים

תיקי ילדים בסגנון אהוב של חברת TOOSH, הם כאלה שאותם ההורים יכולים לשאת על הגב מבלי שהם חשים קצת מטופשים מתיק ילדותי שנמצא עליהם בלית ברירה. עיצובים טרנדיים הם כאלה שמתאימים לנשיאה על הגב גם עבור הילדים וגם עבור ההורים, שבאופן די ברור מאליו יהיו אלא שיישאו את התיק הזה בשנים הראשונות ברוב המכריע של הזמן.

תיק שחור לבן יוניסקס

ככל שחולף לו הזמן הסממנים בין מה שבן ומה שבת הולכים ודועכים בעולם מודרני למדי. הדבר בא לידי ביטוי גם בתיקי הגן, עם דגמים נהדרים של תיקי ילדים שאותם יכולים לשאת על הגב בנים ובנות כאחד. הם מגיעים בצבעי שחור ולבן, ועם דגמים ילדותיים שאליהם בנים ובנות מתחברים כאחד.