במקרים רבים, המחיר של השיש מכריע אצל הצרכן את הכף בכל הקשור אל בחירת שיש מסוג זה או אחר  לחדרים השונים של הבית או המשרד. במאמר זה נרחיב אודות כל הקשור אל עלות שיש איכותי. התחילו לקרוא.

עלות שיש  – קביעת תקציב מראש

חשוב שכל צרכן ייקח בחשבון שככל שאיכות השיש גבוהה יותר, כך גם המחיר שלו. לכן, טרם ההחלטה על תקציב זה או אחר למטרת קניית שיש חשוב להחליט האם מעוניינים בשיש נחמד אשר יחודש תוך פרק זמן לא ארוך או שמא מעוניינים בשיש איכותי אשר יחזיק מעמד לאורך זמן וכן מראהו. בנוסף, יש  להחליט מהו סגנון השיש המתאים למטבח או לחדר האמבט, להבין מהן האפשרויות העומדות בפניכם, להבין מה ההבדל בין שיש איכותי מדגם מסוים למטבח לבין שיש אחר בדרגת איכות נמוכה יותר וכמובן להכיר את המחירים של סוגי השיש השונים. כל אלו יאפשרו לצרכן להגיע להחלטה לגבי התקציב הריאלי שישרת אותו במסע קניית שיש איכותי לביתו או משרדו.

עלויות שיש איכותי – נקודות חשובות

טרם קניית שיש איכותי חשוב להבין שיש פרמטרים חשובים אשר משפיעים על מחירו של השיש:

נכון להיום עלות שיש אוניקס היוקרתי והייחודי מתחילה בכמה אלפי שקלים למטר, כאן מדובר על שיש הנחשב איכותי וייחודי ומרשים ביופיו. לעומת זאת עלות שיש איכות מסוג גרניט פורצלן מתחילה בפחות מאלפיים ₪ ומחירו של שיש אבן קיסר מוצע בכמה מאות שקלים פר מטר. כמובן שטווח המחירים רחב והעלות נקבעים  בהתאם לדגמים הנבחרים ולגוון בו בחרתם.