ים לכם אהבה לים? רוצים לגלוש ברמות הגבוהות ביותר ואין לכם מושג איך להתחיל את ההליך? אנחנו מזמינים אתכם להכיר את אחת מחברות הגלישה הגדולות בארץ, באמצעותם תוכלו לגלוש בבטחה, ואפילו לקחת קורס גלישת פויל.

קורס גלישת פויל 

אקסטרים הוא תמיד משהו שלא נרצה לוותר עליו אבל כשהוא קורה בים, שהוא באמת אתגר שלא נוכל לסרב לו. גלישת פויל, הוא בדיוק מה שאנחנו חושבים עליו כשאנחנו אומרים ומדברים על אתגרי ים מטורפים. בואו להכיר את חווית הגלישה המטריפה של הקיץ.

איפה התחילו עם גלישת הים? 

מקור הגלישה הוא בהוואי. בימינו, אנשים גולשים בכל העולם – בכל מקום שיש גלים. לאוסטרליה יש כמעט 40,000 קילומטרים של קו חוף, עם חופי גלישה רבים. הגולשים נהנים מהיתרונות הפיזיים של חתירה וגלישה, שהייה באוויר הצח, כמו גם מהיתרונות הכוללים של הגלישה והן בין היתר:

גלישה לא קלה כמו שהיא נראית. שווה לקחת כמה שיעורי גלישת פויל, כדי להעניק לעצמכם את היסודות ובתקווה לקום על הרגליים כמה שיותר מהר.

כדי לגלוש בים, האם צריך לדעת לשחות? 

מכיוון שגלישה כרוכה בכניסה לאוקיינוסים, עליכם להיות שחיינים חזק ותצטרכו תמיד להיות מודעים להיבטי הבטיחות של הגלישה. אם אינכם בטוחים לגבי מקום גלישה מתאים, שאלו את מצילי החיים או חנות הגלישה המקומית שלכם.

הציוד המתאים, אגב, הוא חיוני בעיקר כדי להפיק את המיטב מהגלישה שלכם. לא בטוחים איך לקנות את הציוד המתאים, בדקו על מדריכי גלישה באזור מגוריכם והתאימו לכם ציוד מתאים.