קרב מגע הוא אמנות לחימה ישראלית, אשר מוכרת היטב בעולם, ושימוש בה חיוני במצבים רבים של לחץ כתוצאה מאיום חיצוני. כל אחד מאיתנו עלול להיקלע לזירת שוד או להיות מותקף ברחוב או במקום אחר ולימוד קרב מגע מעניק כלי יעיל לשליטה במצב ומניעת פאניקה ותגובה בלתי נשלטת. קרב מגע מתבסס על זיהוי מהיר של הסיטואציה עוד לפני שהפכה לאלימה ושימוש בתגובה מהירה ללא אמצעי עזר חיצוניים כמו נשק קר או חם. ללימודי קרב מגע יש יתרונות רבים והם מתאימים מגיל הגן ויועילו לפיתוח הביטחון העצמי והחוסן הנפשי של המתאמנים בהדרכה אישית ומקצועית.

יתרונות הקורס לנוער

לימוד קרב מגע והגנה עצמית יעניקו למתאמנים קואורדינציה טובה יותר ויתרמו לביטחון העצמי ולמעמד החברתי. בקורס קרב מגע לנוער לומדים את העקרונות לזיהוי מצבים אלימים עוד לפני שהם מגיעים לעימות פיזי, וזאת במהירות וביעילות. כך מושג מיקוד פנימי אשר תורם לביטחון עצמי ולתחושת רוגע יומיומית. נערים נחשבים חלשים ועלולים לספוג מכות ולעבור תקיפות בכיתה, ברחוב או בשטח ציבורי אחר – והכרת עקרונות קרב מגע ישמשו להתגוננות יעילה ומהירה ללא צורך בנשיאת סכין או נשק קר אחר. הביטחון העצמי יעלה מאוד הודות לידע בניהול מצבים כאלה ולתגובה מהירה  למצבים מסוכנים. כמו כן קורס כזה תורם לכושר גופני ולבריאות המתאמנים.

פנייה לחברה אמינה

קורס קרב מגע לנוער / אימון קרב מגע בכפר סבא חייב להיות מקצועי ובאווירה נעימה, אם ברצונכם להפוך למומחים בתחום. מדובר בהפעלת כוח פיזי והדרכה ברמה נמוכה עלולה להוביל לתוצאות שאינן רצויות ולפגיעות גופניות. אפשר לקבל שיעור ניסיון חינם ולהתרשם מהיכולות הפיזיות הנדרשות, וחשוב להשקיע זמן ומאמץ לפני ההחלטה הסופית.