הורים רבים בארץ ובעולם מתבשרים כי ילדיהם שייכים לספקטרום האוטיסטי. ובזמן שלא מדובר בברכה, גם לא מדובר בקללה. כהורים לילדים אוטיסטים אתם בוודאי רוצים את הטוב ביותר עבור ילדכם ולכן החלטנו למצוא לכם דרכים להתמודדות עם האוטיזם, כאלה שיסייעו לכם לסייע לילדכם.

דרכים אלו יכולות לשפר את חיי הילדים שלכם ואף את חייכם בעקבות זאת.

שלבו רפואה אלטרנטיבית בטיפול הקונבנציונלי.
אמנם המדע עושה את הכל בכדי לאפשר לילדים שלכם את מלוא העזרה, לעתים הביקור הקבוע אצל הרופא פשוט לא מספיק. בדיקה קצרה על הרפואה המשלימה שנוגעת בפן האוטיסטי תראה לכם שקיים קשר הדוק בין תזונת הילדים לבין אפשרות ריפוי האוטיזם בילדכם. לדוגמא, מתן הוויטמינים, המינרלים וחומצות האמינו, בכמויות הנכונות כמובן, יכולות להוות שינוי של ממש בילדכם.
גם מגנזיום משפיע על אוטיזם בצורה מעולה!

הכינו לוח זמנים קבוע וידוע מראש

רוב הילדים השייכים לספקטרום האוטיסטי מייצרים לעצמם קיבעונות מסוימים הקשורים לסדר היום שלהם ולפעילויות אותם הם מבצעים ביום יום. כדי לייצר להם חיים נוחים וקלים יותר, ערכו לוח זמנים אשר הוא שותף בהרכבתו ובכך יידע לזהות איזו פעילות שייכת לכל יום וגם אתם. רוטינה זה דבר חשוב מאחר וזוהי דרך מצוינת להימנע מקצרים בתקשורת ובעצבנות מיותרת.

עבודה משותפת שלכם עם ילדכם והבנת ההתנהגויות השונות

אולי ילדים אוטיסטים לא מובנים לעתים קרובות, אך חשוב מאוד לדעת שמאחורי כל התנהגות של ילדכם קיימת סיבה. ממש כמו אצל ילדים שלא שייכים לספקטרום האוטיסטי, ילדכם ינסה להראות לכם בעזרת סימון כזה או אחר על רצונותיו או לחילופין חוסר הרצון שלו. נכון, זה אמנם יכול להיות לא ברור ולעתים קשה, אך עם הזמן אנחנו יכולים להבטיח לכם שתדעו לזהות כל התנהגות וגם תדעו איך לפעול לפיה.

לסיכום,

אתם אוהבים את הילדים שלכם יותר מכל דבר בעולם. אתם תעשו הכל בשבילם ובשביל הבריאות שלהם ולכן, חשוב שתהיו המומחים הראשונים במיקום ילדכם בספקטרום האוטיסטי ומה ניתן לעשות בכדי לשפר את חייו בצורה הגבוהה ביותר. 

איפה שהמדע נגמר אתם, כהורים, מתחילים. ואתם בהחלט יכולים למצוא את הדרך האידאלית ביותר לעזור לילדכם.
הקליקו כאן כדי להיכנס לטוויטר של טלי אנגור!