הגבות הן נקודה חלשה אצל כל אישה. כמעט אף אחת לא נולדה עם גבות מושלמות ועל כן יש צורך לטפל בהן מידי תקופה.מיקרובליידינג הינו תהליך קוסמטי אשר כולל שימוש במחטים ובפיגמנטים חזקים על מנת לדמות שיער גבות טבעי ולהוביל לתוצאה של גבות מושלמות. אם כך, סביר להניח כי קיים ביקוש רב לטיפולי מיקרובליידינג ועל כן, מתקיימים קורסים רבים להקניית השיטה באופן מקצועי למטפלות חדשות בשוק.

קורס מיקרובליידינג – מה לומדים שם?

קורס מיקרובליידינג מיועד עבור קוסמטיקאיות שמעוניינות ללמוד טכניקות נוספות בתחום ולהתמקצע בהן כמו שצריך. בקורס לומדים את כל מה שצריך על שיטת הדמיית שיער גבות בטכניקה ידנית וללא מכשור חשמלי. כמו כן, מלמדים בקורס מגוון חוקים שחייבים לדעת בעת עיצוב גבות, כיצד לבצע הצללה בגבות וכן את התיאוריה שעומדת מאחורי בחירת סגנון עיצוב גבות והתאמה שלהן למבנה הפנים של כל לקוחה. כמובן שלא מדלגים על הדגמות מעשיות של טכניקת המיקרובליידינג ויישום שלה על הפנים. התרגול המעשי מאפשר להפוך את הידע שנלמד באופן תיאורטי לידע מעשי ועל כן זהו שלב חשוב מאוד בתהליך הלמידה.

מה לומדים בקורס מיקרובליידינג?

למי מתאים ללמוד קורס מיקרובליידינג?

קורס מיקרובליידינג מתאים לכל אחת שמתמחה בתחום הקוסמטיקה והאיפור ואוהבת את האסתטיקה והיופי ומעוניינת להתמקצע עוד יותר בתחום. מנגד, יכול הקורס להתאים גם לנשים שאין להן ניסיון בתחום הקוסמטיקה ומעוניינות להיכנס למקצוע הזה כשכירות במכוני יופי או לפתוח עסק עצמאי.

תעודה מקצועית בסיום הקורס

בסיום הקורס מקבלים תעודה מקצועית שמכירה בהישגים שנצברו במהלך הקורס ומאפשרת ללומדות למצוא מקום עבודה ביתר קלות וכן להתקבל ללימודים גבוהים ומקצועיים יותר בתחום. כמובן, שבעזרת התעודה ניתן לפתוח מעגל לקוחות ראשוני שיגיעו לקבל טיפולים מקצועיים.

למידע נוסף על קורס מיקרובליידינג היכנסו לאתר https://shirlavy.co.il/