שירותי תמלול נועדו להעביר לכתב את כל מה שנאמר בקובץ קול מוקלט, פעולה שמתבצעת הרבה פעמים במעמד ראיונות רשמיים לעיתונים, ישיבות הנהלה חשובות וגם תהליכים ודיונים משפטיים הנערכים בבתי דין. במקרה של תמלול באנגלית, מדובר על העלאה לכתב של כל הדברים שנאמרו בשפה האנגלית כשהם רשומים באנגלית בלבד. תרגום של הנאמר לשפה העברית אינו נחשב לתמלול, כיוון שהתמלול עוסק בהעברה מדויקת של כל הנאמר בהקלטה אם מבחינת תווים, הבהרות וביטויים.

תהליך התמלול הוא מורכב מאוד בייחוד כיוון שדרוש דיוק מופתי בין הדברים המוקלטים לאלו שמועלים בכתב, ולכן גם תהליך תמלול באנגלית הינו בעייתי ונתון לאתגרים – ולכן חשוב להיעזר באיש מקצוע מיומן ומנוסה בתחום זה.

מה המטרה של תמלול באנגלית?

בשונה ממה שנהוג לחשוב, תמלול של הקלטה שנאמרה באנגלית איננה מתייחסת לתרגום הנאמר לשפה העברית אלא להעתקה מדויקת של השפה האנגלית למילים באנגלית שיופיעו על גבי המסמך המתומלל. באמצעות פעולה זו ניתן לתמלל ישיבות, מפגשים, ראיונות וסיטואציות מהותיות אחרות בצורה נוחה ומהירה יותר במקום להקדיש מאמץ רב לרישום/הקלדת הנאמר בזמן אמת.

מה החשיבות של תמלול מקצועי ואיכותי?

העברה של קובץ הקלטה למסמך כתוב הינה פעולה חיונית במקרים רבים, בין אם מדובר על תהליך המיועד לצרכים אישיים או עבור מטרות ארגוניות או רשמיות כמו הצגת הוכחות וטענות במהלך דיונים בבית המשפט. כיוון שהתמלול מועבר למסמך כתוב, חשוב להקפיד על העברת המידע וכל הנאמר בצורה מלאה מבלי להשמיט תו, פסיק, הבהרה וכל פרט אחר.

כיצד למצוא תמלילן מנוסה בתחום?

בכדי להבטיח כי התמלול באנגלית יעשה בצורה מקצועית ותקינה, יש לפנות לשירותי תמלול איכותיים בהם המתמללים מחזיקים בניסיון רב בתחום התמלול בפרט תמלול באנגלית.