העולם משתנה ואיתו תחומי העיסוק והלימודים. אחד מהתחומים החדשים בהם יש ביקוש גדול מאוד לעובדים זה בתחום ניתוח הנתונים, Data analyst מה שמוביל לכך שהיום אפשר ללמוד את התחום במקומות רבים ולהיכנס לתחום ההייטק, קבלו הצצה באתר https://smartbraindata.org.il.

מה עושה Data analyst בעבודתו

העולם התפתח מאוד וכמות המידע והנתונים היא עצומה. חברות וארגונים פועלים כדי לאסוף מידע, להבין ולנתח אותו כדי לקבל החלטות עסקיות שונות וזה למעשה תפקידו של Data analyst, לקחת את המידע שמגיע מכל המקורות, לנתח, להבין אותו ולתת המלצות כיצד נכון לפעול בצורה הטובה ביותר לטובת הארגון על סמך מידע שבידיו.

מה זה קורס Data analyst

משום שתפקידו של דאטה אנליסט זה להשתמש בנתונים שונים שנאספים כדי להבין הלך רוח, תמונת מצב ולבצע ניתוחים שונים שיעזרו לקבל החלטות אופרטיביות, זה למעשה מה שנלמד בקורס. קורס data analyst bootcamp הוא קורס אשר מלמד את כל מה שצריך דאטה אנליסט כדי לעשות את תפקידו כנדרש. הוא כולל בין היתר לימוד של סוגי נתונים קיימים, אילו מערכות איסוף מידע וניתוח נתונים שונות, דרכים שונות להצגת הנתונים, ולא פחות חשוב הכנה לתפקיד בעולם האמיתי שכולל הכנת תיק עבודות להצגה ומיומנויות שונות לצורך חיפוש משרה וראיונות עבודה.

איך בוחרים היכן ללמוד מכל האופציות הקיימות

יש מספר פרמטרים שכדאי להתייחס אליהם כאשר בוחרים מקום ללמוד בו כמו למשל מי המדריכים ומה הניסיון שלהם, דבר נוסף זה קצב הלימודים שכן יש הבדל בין לימודים אינטנסיביים שקשה לשלב עם עבודה במשרה מלאה למשל לבין לימודים שהם בקצב אישי של כל אחד. בנוסף כדאי לקחת בחשבון האם הלימודים הם פרונטליים או אונליין וכמובן שהסילבוס כולל את כל מה שצריך אנליסט לצורך עבודתו.