קינג צ'ארלס החל את דרכו ההיסטורית במלוכה באנגליה במאה ה 15. הוא האין מאוד להווי המלוכותי הן במראה החיצוני שלו והן בתכונות האופי שלו. אנשים רבים חשקו בכלבים אלה וניתן עד היום לראות אותם בלא מעט ציורים וספרי היסטוריה שונים. מאז ועד היום עבר לא מעט זמן וקבליר קינג צ'ארלס הוא הזן המחודש של אותו קינג צ'אלרס היסטורי ומלכותי. חשוב לומר כי ההבדלים בניהם אינם ניכרים וניתן להתבלבל בקלות רבה בין הזנים. שניהם בעלי אופי נוח ומלכותי במיוחד מה שהופך את ההסתגלות שלהם לבית, קלה ומהירה הרבה יותר. אנשים רבים אשר בחרו בגורי קבליר קינג צ'ארלס מדווחים על בחירה מושכלת ונבונה במיוחד אשר הקנתה להם גור כלבים חמוד, חכם וממושמע במיוחד.

 

הזן המחודש של הקינג צ'ארלס 

בחירה בגור קבליר קינג צ'ארלס תבטיח לכם התאקלמות קלה במיוחד של הכלב כך שתוך זמן קצר הוא יצליח לסגל את ההרגלים שתירצו שהוא יסגל. כמובן כמו עם כל גור כלבים הדבר החשוב ביותר הוא סבלנות ומתן מספיק שמן ללמידה של כל כללי החיים שתירצו לסגל בדירתכם. רבים מהבעלים של הכלבים כועסים עליהם לאחר שלא מסינים את הוראותיהם ולכן חשוב להדגיש ולומר כי הכעס אינו מתפרש בצורה נכונה מה שעלול ליצור תגובה הפוכה. קראו בהרחבה אודות טיפול בגור כלבים שכזה!

 

הסבלנות משתלמת – עשו זאת נכון ותיהנו מכלב ידידותי במיוחד

גורי כלבים רבים חוששים מהבעלים שלהם בגלל שלא הבינו נכון את כעס הבעלים. במקרים נוספים ישנם גורים המפתחים חרדות או תגובות אלימות כאשר הבעלים כועסים. על כן חשוב מאוד לשמור על סבלנות בתקופה הראשונית לאחר כניסתו של גור קבליר קינג צ'ארלס לאחריה הוא כבר יצליח להתאקלם מהר וטוב משתחשבו.