הרבה פעמים מתנהל ויכוח בקרב אנשים שמבקשים ללמוד אנגלית, איך נכון לעשות את זה. יש מי שסבור, שמספיק לקרוא ספרים וטקסטים באנגלית בשביל ללמוד את השפה, אחרים טוענים שצריך לעבוד עם מורה פרטי, יש מי שטוען שקורסים מקצועיים זו הדרך היחידה ללמוד את השפה, אחרים מעדיפים קורסים אונליין.

אך יש אפשרות נוספת ללמוד אנגלית והיא, באמצעות לימודי אנגלית בטלפון. מדובר על קורס שמועבר על ידי מורים עם ניסיון רב, דוברי אנגלית שפת אם, שמציעים לתלמידים שלהם אפשרות ללמוד את השפה באמצעות שיחות איתם בטלפון, שיחות שנערכות במשך חצי שעה, מתי שנוח לתלמיד, מכל מקום וכמעט בכל זמן.

בשביל להבין מדוע קורס אנגלית בטלפון הוא משתלם, צריך להעמיד אותו להשוואה מול קורס אנגלית פרונטאלי, כזה שנערך פנים אל פנים. על פי מאפיינים שונים נוכל להבין, מדוע קורס אנגלית דרך הטלפון, הוא עדיף.

נתחיל מהבסיס, קורס אנגלית בטלפון מאפשר לנו ללמוד את השפה מתי שאנחנו רוצים, בכל שעה כמעט ומכל מקום. כל מה שאנחנו צריכים זה טלפון. זאת לעומת קורס פרונטאלי, בו אנחנו צריכים להתחייב על שעה, ואנחנו צריכים להגיע למקום מסוים, צריכים לפנות את היום שלנו בשביל זה, להפסיד שעות עבודה וכדומה.

נקודה אחרת, קורס אנגלית בטלפון עוסק בדבר העיקרי, עוסק בעיקר וזה שיחות באנגלית. אנחנו יוצרים לעצמנו אוצר מילים רחב, אנחנו לומדים דרך השיחות איך לבנות משפטים בצורה נכונה, איך לענות לשאלות בצורה נכונה, איך לספר סיפור ועוד. אלה דברים שלא נלמד בהכרח בקורס פרונטאלי.

עוד היבט שחשוב לשים לב אליו, קורס אנגלית בטלפון מתבצע אחד על אחד. זה בשונה מקורס פרונטאלי בו לומדים מספר תלמידים. זה אומר, שאם אנחנו לא חזקים באנגלית, אז אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מאחור. בקורס טלפון, ההתקדמות נעשית בקצב שלנו.

כאמור, ההיבט החשוב ביותר בקורס כזה, שאנחנו יכולים לעשות את זה בדרך שלנו, בזמן שלנו, בשעות שנוחות לנו. כך יהיה לנו הרבה יותר קל ללמוד, והרבה יותר קל להשקיע בלימודים לאורך זמן. לפרטים נוספים היכנסו לאתר https://www.brightenglish.co.il/.