לא פעם אנחנו יכולים לראות אנשים משתלשלים עם חבלים מהגג של הבניין כלפי מטה, ומבצעים עבודות שונות. בין אם מדובר בעבודות ניקיון או עבודות אחרות. מדובר באנשים שקיבלו הכשרה על מנת לבצע עבודה בגובה. 

עבודות בגובה, הן עבודות מאוד מיוחדות גם אם אין מפחידות ולא פשוטות. לא כל אחד יכול לבצע את העבודה הזאת, שכן לשם כך, צריך להיות אמיץ מצד אחד ומצד שני, צריך לדעת איך לשמור על הבטיחות, צריך לדעת כיצד לנהוג בצורה נכונה בסיטואציה, על מנת שלא יקרה אסון, לא למי שמבצע את הפעולה ולא לאף אחד אחר, בין אם הוא נמצא בתוך המבנה או מחוצה לו. 

צריך לומר, בשנים האחרונות יש לא מעט חברות שמבצעות עבודה בגובה, יש לא מעט אנשים שעוסקים בכך, באופן טבעי זה בגלל שיש הרבה מאוד מבנים גבוהים, מבנים מסחריים, מבנים תעשייתיים, עסקיים, ואחרים. הריבוי במבנים גבוהים, מחייב גם טיפול אחרת בהם, זה אומר, בין היתר, שיש צורך באנשים שיודעים לבצע עבודות בגובה. 

מה לומדים במסגרת הקורס

קורס עבודה בגובה, מספק למעשה את כל הכלים וההכשרה הנדרשת, בשביל לבצע עבודות בצורה נכונה ובטוחה. 

הקורס מלמד על כל הציוד הנדרש בשביל לעבוד בגובה, מה כל דבר עושה, כיצד משתמשים בכל פריט, איך מוודאים שכל פריט ופריט הוא טוב ובטוח, איך משתמשים בפריטים השונים בתנאי שטח שונים ועוד. 

הקורס גם מלמד שיטות עבודה שונות, איך מתחילים פרויקט, איך מתקדמים בו לאורך זמן ועוד. 

בנוסף, הקורס של Studychoice מספק כלים ואמצעים כיצד להתנהל במקרים של תקלות או בעיות אחרות, כלומר, מה עושים במקרי חירום, איך יש לנהוג, איך מתמודדים עם מצבים כאלה.