נטפליקס היא חברת בידור מובילה. התכנים שלהם נצפים על ידי יותר מ-60 מיליון אנשים מדי חודש. הישג זה הושג על ידי יצירת תוכן שמדבר אל המשתמשים בצורה ייחודית. הם יוצרים תוכניות טלוויזיה וסרטים מקוריים. המטרה שלהם היא להגיע לאנשים שלא יכולים להגיע אליהם באמצעות מדיה מסורתית. המשמעות היא שהתוכן שלהם צריך להיות שונה, אינפורמטיבי ואיכותי. להשוואת ספקי טלויזיה

שירות פופולרי בכל העולם 

נטפליקס הוא אחד משירותי הסטרימינג הפופולריים ביותר והוא הפך לשם דבר בשנים האחרונות. שירות זה הפך להיות כל כך פופולרי עד שהוא שווה כעת כ-8 מיליארד דולר בהכנסה שנתית. זה עניין גדול עבור נטפליקס ובמיוחד עבור הצופים. 

נטפליקס פועלת על פי מודל מנוי. לחברה יש תוכן לכל מיני ז'אנרים, מקומדיה ועד אימה, מהיסטוריה ועד מדע בדיוני, ומה שביניהם. יש להם הרבה יותר מ-100 מיליון חברים ולמעלה מ-50 מיליון מכשירים. להעביר שצורכים תכנים. כאחת מ-50 חברות המדיה והטכנולוגיה הגדולות בעולם, מטה נטפליקס נמצא בלוס גאטוס, קליפורניה. 

כיום זה ברור, נטפליקס היא אחת מפלטפורמות הסטרימינג הפופולריות ביותר. יש לה בסיס משתמשים גדול, והיא כיום חלק מרכזי בתעשיית הטלוויזיה. החברה מפורסמת בזכות הסדרות והסרטים המקוריים שלה.  House of Cards  למשל או כתום זה השחור החדש, משחקי הדיונון ועוד רבים, הם חלק מהתכנים הפופולריים בעולם. 

נטפליקס מרחיבה בהתמדה את עסקיה, במיוחד את התוכן שהיא מספקת ללקוחותיה על ידי כך שהציעה להם תוכניות לא רק מרשתות טלוויזיה אלא גם מצורות אחרות של מדיה. החברה היא הראשונה להציע תוכן מקורי באינטרנט. לנטפליקס יש שירות סטרימינג משלה ואתר ייעודי. היא מציעה סרטים ותוכניות טלוויזיה לעת עתה, אך בעתיד עשויה להמשיך אל צורות דיגיטליות אחרות של מדיה כגון מוזיקה, משחקים או אפליקציות. מידע נוסף באתר משתלם לי