בעקבות אתהלך 2

לאחר צאתו של הספר המונומנטאלי "אתהלך", שבו מגולל רבי אהרן מרגלית את סיפור חייו, הרב עמל רבות כדי להוציא גם את ספר ההמשך והמפתיע: בעקבות אתהלך 2. ספר זה, בעזרת השם, תורגם לשפות רבות וזכה לתפוצה גדולה בעולם כולו.

בעקבות אתהלך 2

אחד הספרים היותר מוכרים בעולם היהודי או אפילו, אם תרצו, החרדי, הוא אתהלך. אתהלך הוא ספר מדהים שבה לספר ולגולל את סיפור חייו ופניניו של הרב אהרן מרגלית.

בעקבות הספר המצליח אתהלך, הוציא הרב עוד ספר, שני במספר, שבה לתת אור וממצאים עמוקים יותר על חייו ועל מורשתו של הרב אהרן מרגלית.

איך שלא נסתכל על זה, מדובר באחד הספרים המרתקים שיש היום. בעקבות אתהלך מותיר את קוראיו מרותקים ונותן להם הבנה שונה על החיים.

הקריאה מחזקת את המוח

מחקר שהתפרסם לפני כמה שנים, מצביע על כך שקריאה ממש משנה את דעתו של האדם לטובה. קריאת ספרים, כמו בעקבות אתהלך 2, כוללת רשת מורכבת של מעגלים ואותות במוח שמתחזקים עם הזמן. ככל שמתבגרת יכולת הקריאה, רשתות אלו גם מתחזקות ומחכימות יותר.

סריקות מוח הראו, שלאורך כל תקופת הקריאה ולמשך כמה ימים, קישוריות המוח גדלה, במיוחד בקליפת המוח הסומטו – סנסורית, החלק במוח המגיב לתחושות גופניות כמו תנועה וכאב.

איפה אפשר למצוא את ספריו של הרב אהרון מרגלית?

את ספריו של הרב אהרן מרגלית, כמו אתהלך ואת ספר ההמשך בעקבות אתהלך 2, ניתן למצוא באור החיים או בחנויות הספרים הרבות הפרוסות בעיקר באזורים החרדיים.

אין ספק שמדובר בספר פורץ דרך שרבים טוענים שהוא עשה אצלם שינוי עצום בחשיבה על החיים ובהתמודדות שלנו כאן.