אם מצאתם את עצמכם לא פעם מחקים קריינים שונים מפרסומות טלוויזיה או רדיו בצורה מדויקת, סתם בשביל הצחוקים עם החבר'ה, או אם לא מעט אנשים סביבכם אומרים לכם שיש לכם קול רדיופוני ונעים, וודאי תשמחו לדעת שאתם בהחלט יכולים לעשות מהיכולת הקולית הייחודית שלכם קריירה. באמצעות קורס קריינות מקצועי (קראו באתר https://dubbing.co.il), תוכלו למנף את היכולות הקוליות המיוחדות שלכם ולקריין בפרסומות רדיו, טלוויזיה, סרטוני תדמית לעסקים, אתרי אינטרנט ועוד.

קורס קריינות – במה מדובר

וודאי לא פעם שמעתם פרסומות רדיו או פרסומות טלוויזיה, המלוות עם קריין המנחה אותן. כמו כן, וודאי לא פעם שמעתם את הקריינים בחדשות, בתוכניות הרדיו או בתוכניות הטלוויזיה ותהיתם האם גם אתם יכולים לעשות משהו דומה עם הקול שלכם. התשובה לכך איננה חד משמעית. קורס קריינות הוא קורס הרלוונטי עבור אנשים בעלי פוטנציאל בקול. כלומר, הקול שלהם חייב להיות קול סטנדרטי, על מנת לעבוד עליו בקורס ולהפוך אותו לקול שבו ניתן להיות לקריין. לא כל אדם עם כל קול יכול לקריין, מכיוון שעל מנת לקריין יש צורך ללמוד כיצד להשתמש עם הקול. בקורס קריינות ניתן ללמוד כיצד להשתמש עם הקול עבור סוגים שונים של קריינות. לכל סוג של קריינות יש סוג וסגנון קול אחר שבו צריך להשתמש.

סוגי קריינות

אם אתם תוהים מה לומדים בדיוק בקורס קריינות ולאיזה סוגי קריינות הידע המקצועי הנלמד בקורס יתאים, אז מדובר בקורס אשר במהלכו ניתן ללמוד על קריינות המתאימה לפרסומות טלוויזיה או רדיו, קורס אשר ניתן ללמוד בו על קריינות לתוכניות רדיו או טלוויזיה וכן, ניתן ללמוד בו קריינות עבור סרטוני תדמית לעסקים, אתרי אינטרנט לעסקים, מענה קולי של חברות ועסקים ועוד. אין ספק שתחום הקריינות דורש קול בסיסי נורמטיבי, אשר יש יכולת לעבוד אתו ולכוונן אותו לקראת עבודת הקריינות על כל רבדיה, אך בכדי להצליח באמת בקריינות, הרי שיש צורך ללמוד בצורה הטובה ביותר כיצד להשתמש בקול לצרכי קריינות. לכן, אם בא לכם לממש את הפוטנציאל הקולי שלכם ולחפש עבודה בתחום הקריינות, כדאי שתבחרו בקורס קריינות איכותי ומקצועי.