קורס גלישת גלים

עולם הגלישה לא נח לרגע. גולשים מנוסים גולשים על הגלים בקיץ ובחורף, על הגלשנים המועדפים עליהם, קצרים או ארוכים, סאפ, קייט סרפינג ואחרים. אם גם אתם רוצים להצטרף, אל תסתפקו בפחות מהטוב ביותר. קורס גלישת גלים רק עם מדריכים מנוסים, גולשים עם המון ניסיון שיקבלו אתכם בבית ספר מקצועי לגלישה, ששמו הפך לשם נרדף למצוינות.

איפה תמצאו את הטובים ביותר

סרף סייקל – בית ספר לגלישה Surfo שבוחר מצוינות שנה אחר שנה, כבר כעשר שנים. בית הספר הגדול והמוביל לגלישה בצפון, בקרית ים. מנהל המקום גולש וחי את הים קרוב לשלושים שנה. מדריך בווינגייט ומקצוען שאימן לאורך השנים כמה מהשמות המובילים של גולשי ישראל הצעירים. איתו התקבצו במועדון מדריכי גלישה מאוד מנוסים, מהטובים ביותר. אם אתם אוהבים את האווירה שבים, אם אתם אוהבים את רחש הגלים, את קצף הגלים, את תחושת הרוח בפנים וכבר רוצים להתחיל, קורס גלישת גלים אצל הטובים ביותר יהפוך גם אתכם לגולשים של ממש.

הקורס שנותן לכם את כל הכלים

אם אתם ואתן מחפשים קורס גלישת גלים שנותן לכם את כל הכלים, זה המקום בשבילכם. לימוד החל מהיסודות, עמידה על גלשן, התרוממות משכיבה וחתירה לעמידה, איך עושים "צלילת ברווז", איך נכנסים לים סוער ומאיזה כיוון לעלות על הגל – את כל זה תדעו ועוד הרבה הרבה יותר. המדריכים יודעים לגשת לכל אחד, ולא משנה מהי מידת הכישרון הטבעי או אם יש או אין ניסיון קודם. כל אחד יכול להצליח, בעזרת ההכוונה הנכונה, עם כל הדגשים. ועוד דבר: פה אפשר ללמוד מגוון סגנונות וגלישה במגוון גלשנים וטכניקות. גלישת גלים, קייט סרפינג גלישת רוח ועוד (ויש גם חוגים משולבים).