תוספות שיער הן פתרון נפלא עבור נשים שהשיער שלהן דליל והן מעוניינות לעבות אותו כדי להרגיש הרבה יותר נוח. כדי לבצע תהליך זה, הן רוכשות תוספות שיער איכותיות אשר נראות בדיוק כמו השיער הטבעי וכך יוצרים הומוגניות כדי שאף אדם לא יחוש שמדובר בתוספות שיער, אלא כל השיער הוא של האישה. 

הרכבה של תוספות שיער 

את תוספות השיער מתקינים בטכניקה מיוחדת של הלחמת קרטין. מדובר בידע שחייבים ללמוד באופן מדורג כדי לבצע זאת באופן הנכון, כמו הידע שצוברים במהלך לימודי תסרוקות מקצועיות לאירועים. מי שלא לומד במסגרת קורס תוספות שיער עלול ליצור פאדיחות כיוון שקבוצות השיער עלולות ליפול תוך כדי הליכה, ריצה או כל פעולה נורמטיבית אחרת.

קורס תוספות שיער 

קורס תוספות שיער נמשך כמה שעות ובמהלכו לומדים את רזי המקצוע. להכיר את סוגי השיער ואת ההתאמה המיטבית של סוגי השיער לסוגי תוספות השיער. המצב האידאלי הוא תוספות של שיער טבעי בהתאמה מושלמת על פי צבע השיער הקיים וגווניו.

הלקוחה רוכשת יחידות מוכנות מראש של תוספות שיער והספר בוחר היכן למקום כל אחת מהקבוצות הללו, כדי שלא יראו כלפי חוץ את ההלחמות. לפני הליך ההלחמה מלבישים על השיער מגן קרקפת כדי לא לפצוע את הלקוחה ולאחר מכן מבצעים בעדינות את ההלחמה באמצעות אבקת קרטין שמלחימים אותה בעזרת מלחם מקצועי. 

הורדת תוספות שיער 

במסגרת קורס תוספות שיער של דיויס ואודי לומדים כיצד להוריד את הקרטין כאשר מעוניינים להוריד את תוספות השיער וזאת ללא פגיעה בשיער הטבעי ובתוספות השיער ותוך שמירה על בריאותו של השיער. נושא חשוב שלומדים הוא כיצד להדריך את הלקוחה להלחים את התוספות בעצמה במקרה שאחת התוספות נופלת וזזה ממקומה.