ההתעמלות והפעילות הגופנית באמצעות השיטה – צ'י קונג היא שיטה יעילה במיוחד שצברה פופולאריות רבה בשנים האחרונות. אנחנו עדים לכך כי רבים בוחרים היום להתעמל דווקא בשיטה זו ורבים הם אלו אשר מתעניינים בתחום הן כמתאמנים והן כמאמנים. כי הרבה מבקשים ללמוד את השיטה ולפעול בה כמדריכים בגלל שהם זיהו את התחום ככזה שיש לו פוטנציאל טוב ורווחי במיוחד, קראו עוד באתר.

מה זה צ'י קונג?

ההתעמלות בשיטה זו היא התעמלות רכה וקלה אשר מציעה את האפשרות להתאמן ולהתעמל בצורה קלה ללא הרבה מאמץ, אך מצד שני מדובר בפעילות אפקטיבית ויעילה במיוחד. היא מקלה מאוד את כל ההתנהלות הפיזית ואף משפיעה על שיפור וחיזוק של המערכת החיסונית. מעבר לכך הוכח כי אנשים מבוגרים המתעמלים באמצעות שיטה זו מפתחים שיווי משקל טוב יותר, הם נופלים פחות והודות לכך הם כמובן נחבלים פחות.

אפשר ללמוד ולהתעמל און ליין?

אם היינו שואלים את השאל הזו לפני חודשים ספורים, התשובה לשאלה הזו לא הייתה יכולה להיות חד משמעית. ברור שהיו כאלה שהיו אמורים שהדבר הוא לא ממש אפשרי. אחרי הכול, התעמלות דורשת הנחיה פרונטלית, שיעור ויזואלי ברור ומחוור וקשה להבין את כל ההוראות כשאר הן נמסרות און ליין. אך תקופת הקורונה אשר מחייבת אותנו להישאר בבית, לימדה אותנו דבר או שניים בכל מה שקשור ללמידה מקוונת.

גם התעמלות יכולה להיעשות באמצעות הוראות מקוונות של מדריכי בית ספר לצ'יקונג באינטרנט וכיום אנחנו עדם כך כי קבוצות רבות מתעמלות באמצעות האינטרנט ומגיעים להישגם טובים ביותר.

כדאי ללמוד על הנושא, לבדוק את האפשרויות ולשקול את ההתעמלות הייחודית הזו באמצעות השיטה הזו.

צ'י קונג, שיטה מיוחדת המתאימה ונותנת מענה לטווח רחב של גילאים.