אתם מוזיקאים פעילים, יוצרים או מפיקים? קורס אבלטון לייב נועד בדיוק בשבילכם. הקורס מאפשר לכל מי שיוצר או רוצה להפיק או לעבד מוזיקה, להשיג בדיוק את המטרה, באמצעות אחת התוכנות הטובות ביותר בעולם. הקורס מתאים הן למתחילים והן למתקדמים, כאשר הוא נועד בראש ובראשונה למי שרוצה להתקדם ולהתפתח בתחום. 

יצירת מקצבים ואפקטים 

במהלך קורס אבלטון לייב לומדים המשתתפים להכיר לעומק את המגוון הרחב של היישומים והפונקציות הכלולות בתוכנה. לומדים כיצד להפיק מקצבים, אין להשתמש בסינתיסייזרים, איך יוצרים אפקטים ומשלבים מקצבים המופקים מכלי נגינה שונים (זו עוד יכולת של התוכנה). רבים משמשתתפים בקורס זה הינם בעלי ידע בנגינה או בשירה, אך זה לא הכרחי. לא חייבים לדעת נגינה על כלי כזה או אחר אם כי הבנה מוזיקלית יכולה לתת ערך מוסף. הקורס מקנה כלים לעורכי מוזיקה, מפיקים, מעבדים וכמובן גם ליוצרים ומבצעים. 

עריכה, הקלטות, טרקים 

לאורך קורס אבלטון לייב לומדים המשתתפים איך לבצע עריכה של קטעי קול וקבצים, כיצד לשלב ביטים, איך מרכיבים טראקים. המשתתפים נעזרים בכלי אפקטים מובנים והוספת אלמנטים מוכנים מראש. כמו כן, לומדים איך להקליט בעזרת התוכנה, איך להשתמש במקלדת לשיפור ביצועים, איך לחבר כלים ולשלב אותם ביצירה, ביחד עם שימוש בכלים נוספים שמובנים באבלטון. נוסף לכל זאת, המשתתפים לומדים להכיר את התוכנה הזאת גם ככלי להקלטות באולפן וגם ככלי למוזיקאים פעילים בהופעות חיות, לדי ג'יז ועוד. 

טכניקות לקיצור תהליכי עבודה 

בנוסף לכל מה שאמרנו עד כה, בקורס לומדים מגוון רחב של טריקים ושיטות, לקיצור תהליכי עבודה. למשל שימוש בקיצורי מקלדת ליישומים כדוגמת הוספת ערוצים, הכפלות, יצירת לופים, חיתוכים של אזורים רצויים ועוד הרבה יותר.  

פרטים נוספים באתר: https://music-arena.co.il/