גם בימי וירוס הקורונה ישנם לא מעט וטרינריות חירום אשר ישמחו למלא אחר כל הצרכים הרפואיים של בעלי החיים שלכם בכלל ושל החתולים שלכם בפרט. חיסון לחתולים בזמן הקורונה נעשה אצל וטרינר חירום אשר ממשיך את עבודתו לשמירה על בעלי החיים שלכם. בדומה לפני אדם אשר ממשיכים להגיע למרפאות השכונתיות ואף לבתי החולים במידת הצורך, גם וטרינר חירום ממשיך את עבודתו על מנת להעניק בריאות איתנה לחתולים בפרט ולבעלי החיים בכלל. אנשים רבים חששו להגיע לוטרינר חירום ובחרו לדחות את החיסון לחתולים שלהם ולכן חשוב להדגיש כי טיפול רפואי הוא צורך חיוני שאין לדחותו. כל דחייה של טיפול רפואי עלולה לגרור אחריה הידרדרות במצב, חולי ואף מוות.

 

המשיכו לשמור על בריאות החתולים שלכם

במטרה להמשיך לשמור על בריאות החתולים שלכם, חשוב לדעת שיש וטרינר חירום אשר ממשיך להעניק טיפול רפואי מלא, לרבות חיסונים. כלל הנעשה בוטרינר חירום נעשה על פי הנחיות משרד הבריאות כך שאין לכם כל סיבה לחשוש להגיע ולהעניק טיפול רפואי לחתולים שלכם. דחייה של חיסון עלולה לגרום לחולי ואף הידרדרות מהירה במצב הרפואי. לא סתם מערכות הרפואה הן המערכות החיוניות ביותר אליהן אנו נושאים את עניינו בימי וירוס הקורונה. כפי שלא תחסכו מעצמכם טיפולים רפואיים בעת הצורך, אל תחסכו אותם גם מבעלי החיים שלכם.

 

אין סיבה לדחות את מועד חיסון החתולים

לא מעט אנשים אשר היו צריכים להגיע לחסן את החתול שלהם בחרו לדחות את מועד החיסון עד תום ימי וירוס הקורונה. משמעות הדבר היא סיכון של החתול אשר אינו מחוסן כראוי ללא כל סיבה או חשש מוצדק. המנעו מצעד זה והגיעו לוטרינר חירום תוך הקפדה על כללי משרד הבריאות