פייתון היא שפת תכנות שפותחה כבר משנות ה90 ובשנים האחרונות צברה פופולריות רבה. לאורך השנים מתכנתים רבים הצהירו על כך שעבודת התכנות לא פעם מסורבלת, מבולגנת וקשה מאוד בעיקר בשל התוספות של סימנים וסוגרים שונים בשפות התכנות השונות. שפת הפייתון הומצאה על מנת לאפשר למתכנתים לכתוב קוד יותר בקלות ובמהירות, עם פחות סימנים וסוגרים ולכן הפשטות היום תופסת תאוצה הרבה יותר בתחומים רבים בענף התכנות. מי שלומד את שפת הפייתון ומתמקצע בתכנות המבוסס על תוכנה זו יוכל למצוא את עצמו מהר מאוד בעבודה מסודרת עם שכר מתגמל ותנאים נהדרים.

למי מתאים קורס פייתון?

בין אם יש לכם ניסיון וידע בעולם התכנות ובין אם לא קורס פייתון יתאים לכם. כל שאתם צריכים הוא אהבה לתחום, זיקה ללימוד והתמקצעות בתחום והתמדה כמובן. בסופו של דבר הביקוש למתכנתים בעלי ידע בשפת פייתון הינו גבוה במיוחד והשכר בהתאם. שפה זו חיונית מאוד לעיסוק בפיתוח כלים שונים, מערכות, אפליקציות, בינה מלאכותית, רובוטיקה ועוד. 

כמה עולה קורס פייתון ומה לומדים בו?

קורס פייתון עולה כ-7000 ₪ לערך במרבית מוסדות הלימוד המלמדים את השפה. משם ניתן לעבור ללימודי שפות נוספות החיוניות לאיוש עמדה מקצועית בחברה כבר עם סיום הלימודים. במסגרת הקורסים לומדים את המשתנים השונים, שימוש במחרוזות, ביטוים לוגים, פונקציות, עבודה עם רשימת פעולות, לולאות, טיפולים מתקדמים ועבודה עם סוגי קבצים שונים.

קראו גם על קורס ניהול רשתות >>>

כמה ניתן יהיה להרוויח אחרי הקורס?

על פי אתרי דרושים מובילים ומוכרים השכר הממוצע של מתכנת פייתון הוא סביב ה16 אלף שקלים ברוטו בחודש. כמובן שהשכר ההתחלתי יהיה מעט נמוך יותר אולם לאחר כמה שנים של ניסיון תגיעו לסכום זה בקלות ולאחר שנים נוספות ואולי הכשרות מקצועיות נוספות תוכלו אף להרוויח כפול מהשכר הממוצע בתחום.