היום כבר כמעט כולם מכירים את התחום של שיווק שותפים. מדובר על תחום פופולארי שכמעט כל אחד שמע עליו, לפחות דבר אחד חיובי ודבר אחד שלילי. המתנגדים טוענים כי מדובר על נוכלות וכי לא ניתן בשום אופן להרוויח כסף מהאינטרנט. אך מדובר כמובן על אותם האנשים שניסו ולא הצליחו.

לעומת זאת, מי שטרח ללמוד את התחום לעומק, להבין את הדקויות שלו ולהתמקצע בשיטות השונות שיכולות להוביל להצלחה, מספר סיפור אחר לחלוטין. אדם טל למשל, מהווה את אחת הדוגמאות הטובות ביותר, היות ומדובר על אדם ללא השכלה גבוהה, ללא תעודת בגרות אך אדם שהצליח לייצר את המיליון הראשון שלו כבר בגיל 26, ובחר לחלוק את הדרך עם כל מי שמעוניין לשמוע.

3 סיבות מרכזיות ללמוד שיווק שותפים עם הטוב ביותר בתחום – אדם טל

  1. חשוב ללמוד מהמומחים. כל אחד יכול היום להוציא קורס אינטרנטי, אך ההבדל בין קורס תאורטי לבין קורס שמועבר על ידי אדם שהצליח ליישם את השיטה שלו, הינו עצום. אדם למד את השיטה מאפס, הוא הפך אותה להצלחה מסחררת והצליח להוציא את עצמו מהבור הכלכלי שבו הוא היה נתון. לעומת זאת, קורס אחר יהיה לרוב מבוסס על קורס אחר, כאשר מי שמעביר את הקורס בסך הכול למד אותו ובחר להעביר את הידע הלאה, מבלי ליישם אותו בפועל.
  2. חשוב להשקיע בקורס איכותי. קורס הפושטק של אדם עובר כל הזמן שיפורים ושדרוגים שונים, על מנת להתאים לכל סוגי האנשים. אחת המטרות של אדם היא למצוא פתרון לכל בעיה, לכן הקורסים שלו מועברים בצורה שתתאים גם למי שסובל מהפרעות קשב, פחד טכנולוגי או כל בעיה אחרת.
  3. ההצלחה מדברת בעד עצמה. ניתן היום למצוא לא מעט תלמידים של אדם טל, אשר עשו את הקורס והצליחו ליישם בהצלחה רבה את הידע המועבר בו. זוהי הדרך הבטוחה ביותר לבדוק את אמינות המידע, היות ולא מספיק ללמוד את החומר, אלא יש צורך ליישם אותו בשטח ולראות את ההצלחה בחשבון הבנק בצורת הכנסה שוטפת.

לכתבה על אדם טל בכלכליסט:

https://www.calcalist.co.il/articles/1,7340,L-3711273,00.html