קורס או סדנה לכתיבה יוצרת היא בעצם מסגרת לימודית להעשרת כושר הניסוח וההתבטאות שלכם ככותבים. בין אם אתם רוצים לכתוב ספר, לכתוב שירים או פרוזה, לעבוד ככותבי תוכן או שסתם יש לכם אהבה לכתיבה ואתם רוצים לבטא את עצמכם בכתיבה תוכלו ליהנות מחוג נפלא לכתיבה יוצרת במכללת האקדמית תל חי.

מה לומדים במהלך החוג?

צאו אתנו למסע מרתק ובוא תלמדו את עולם הכתיבה לאורך ולרוחב. במהלך חוג לכתיבה יוצרת תלמדו טכניקות כתיבה חדשות, תאבחנו יצירות של אחרים, תתנסו בסגנונות כתיבה חדשים עבורכם כבר במהלך הקורס, תלמדו להסתכל על תוכן מזוויות שונות וכמובן לנתח גם יצירתיות ספרותיות כאלה ואחרות. תוכלו להתחבר אל השפה והתוכן, לשפר את כושר הניסוח וההתבטאות שלכם, לגרום ליצירות שלכם לקבל חיים ולדעת להצית את הדמיון אצל הקורא.

האם יש תנאי קבלה?

בדיוק כפי שהכתיבה איננה מגבילה אותנו בחיים כך גם אם תנאי קבלה לקורס מלבד אהבה לכתיבה וכמובן ראיון אישי עם המועמד. כל מי שרוצה לרכוש ידע וכלים נוספים בשיפור הכתיבה וההבעה העצמית רשאי להשתתף בקורס וללמוד. הקורס אורך כ-65 שעות לימודיות שבסופן עם השלמת הקורס תקבלו תעודה של סדנת כתיבה יוצרת מטעם המכללה האקדמית תל חי.

מה נוכל לעשות עם מה שלמדנו?

בוגרי חוג כתיבה יוצרת יוכלו להשתמש בכלים שלמדו כדי לשפר את כישורי הכתיבה שלהם ואת יכולת ההתבטאות שלהם. חוג זה נהדר עבור כל מי העוסק בכתיבה לפרנסתו, החל מעבודה בעיתון, דרך כותבים פרילנסרים ועד סופרים ויוצרים. הקורס אינו מיועד למי שחושב שהוא יקנה לו עבודה בתחום בהכרח, אלא לצורך שיפור יכולת כתיבה קיימת, הכרת סגנונות כתיבה חדשים וכלים המעשירים את האדם העוסק בכתיבה. גם אם אינכם עוסקים בכתיבה לפרנסתכם אלא רוצים לכתוב ספרים או שירה (אפילו למגירה) ותרצו לשפר את הסגנון ויכולת ההתבטאות שלכם זהו הקורס עבורכם. אנו במכללת תל חי ביחידה ללימודי חוץ נשמח לקבל אתכם בזרועות פתוחות ולהעניק לכם את הכלים הללו.