מבחני TOEFL אלו מבחנים שדורשים הרבה מאוד ידע ושליטה בשפה האנגלית. למען האמת כל ישראלי שרוצה להתקדם למסגרת לימודית מקצועית בחו"ל לשם רכישת מקצוע ותואר, חייב לעמוד במבחן הזה בהצלחה. מעבר לצורך הבסיסי בידיעת השפה האנגלית על בוריה, המבחן מהווה נקודת פתיחה רשמית שהמועמד ללימודים חייב לעבור אותה בהצלחה. כי אם לא – אין לו סיכוי להתקבל למוסדות לימודים בינלאומיים. היותש כך יש חשיבות עליונה ללימודי השפה האנגלית ולרכישת השליטה בשפה. הן כשפה מדוברת והן בקריאה של טקסטים למטרות מקצועיות ולרכישת ידע.

 

מבחן שבוחן את ההתאמה

היות ולימודים במוסד לימודים באנגלית מחייב שליטה ברמה גבוהה בשפה, צריך כל מי שרוצה להתקבל ללימודים אלו לעבור מבחן TOEFL. המבחן מורכב מכמה חלקים אשר יחד בודקים עד כמה יכול המועמד להתמודד עם האנגלית כשפה שנייה, ולנהל באמצעותה לימודים, מילוי משימות, הגשת עבודות וכל מה שקשור ללמידה. המבחן יבדוק את הידע ואת השליטה ויקבע האם הסטודנט אשר שואף להתקבל ללימודים גבוהים בחו"ל מסוגל לכך.

 

הכנה טובה בעזרת TOEFL מבחן לדוגמה

כדי להשיג ציון טוב ולהתמודד בצורה מוצלחת יותר עם המבחן צריך לעבור הכנה יסודית ומקצועית מאוד. נכון, ידיעת השפה אכן משפרת את הציונים. אבל כל עוד אתם לא משפיק בטוחים בעצמכם ולא מספיק מרגישים שלווים ביחס לידיעת השפה, אתם צריכים לעבור הכנה מקצועית מאוד. הכנה כזו דורשת זמן וגם משאבים נוספים. אך במציאות ליווי של מורים מקצועיים מסייע עד מאוד. במהלך ההכנה למבחן נחשפים למבנה של TOEFL מבחן לדוגמה. מכירים את הדרישות השונות וצוברים מיומנות שמסייעת בשעת האמת באופן מודגש. אכן, בסופו של דבר הכנה מקצועית ויסודית לצד תרגול של TOEFL מבחן לדוגמה מובילים להצלחה!

 

צרו קשר איתנו – https://www.yulzari.net/.