לא מעט סטודנטים בוחרים לצאת בכל שנה לחו"ל, על מנת ללמוד באחת מהאוניברסיטאות המוכרות והנחשבות ביותר בעולם. חלקם עושים זאת על מנת לשפר את האנגלית שלהם, למצוא את מקומם בעולם או פשוט כדי ליהנות מהחוויה של לימודים בחו"ל. חלק אחר של הסטודנטים עושים זאת מחוסר ברירה,

היות ומספר המקומות בתוכנית ללימודי רפואה בארץ מוגבל ביותר, כך שעל מנת להתקבל ללימודים יש צורך לעמוד בתנאי קבלה דרקוניים. בכל מקרה, מי שבוחר ללמוד בחו"ל, חייב להתכונן לכך מראש, על מנת לשפר את סיכוייו לעבור את מבחני הקבלה ולהיות מוכן לסמסטר הלימודים הראשון. תל אביב מדיקל קולג' נוסד בדיוק עבור הצרכים האלו.

תל אביב מדיקל קולג' – הדרך המושלמת להתכונן ללימודי רפואה בחו"ל

מכללת מדיקל קולג' נחשבת למכללה איכותית ומקצועית, שמכינה אלפי סטודנטים לקראת לימודי רפואה בחו"ל. המכללה נמצאת בקשר רציף עם אוניברסיטאות מכל רחבי העולם, על מנת להתאים את תוכנית הלימודים שלה, לדרישות הקבלה של האוניברסיטאות הנחשבות ביותר. בצורה כזו, המכללה מסוגלת להעביר את כל חומר הלימוד שהסטודנטים זקוקים לו, על מנת להתקבל ללימודים ולהצליח בהם.

המכינה כוללת 400 שעות לימוד, המכילות לימודי פיזיקה, אנטומיה, כימיה, ביולוגיה וכדומה. מעבר להרצאות פרונטליות, התלמידים מתבקשים להכין שיעורי בית, להגיע ל- 90% מהשיעורים, לפתור סימולציות של מבחני קבלה וכמובן להכין עד 10 פרזנטציות שונות. יש לציין כי כל הלימודים מתקיימים בשפה האנגלית, במטרה להרגיל את הסטודנטים לדבר ולחשוב באנגלית.

לסיכום,

תל אביב מדיקל קולג' נחשבת למקום המושלם עבור כל מי שמעוניין להתחיל את לימודי הרפואה שלו בחו"ל. המכללה ממוקמת במרכז ת"א, היא מספקת לימוד אישי בקבוצות קטנות, על מנת להבטיח את ההצלחה של כל סטודנט.