קורס פסיכומטרי נועד על מנת להכין את התלמידים שרוצים ללמוד באוניברסיטה לקבלה ללימודים, בעוד שהבחינה בודקת יכולות טכניות ועיוניות והיא משמשת כלי לסינון מועמדים המעוניינים להירשם אל המוסדות השונים להשכלה גבוהה.

הבחינה שהחלה את דרכה בישראל בשנת1981 הפכה לכלי יעיל עבור מכללות ואוניברסיטאות שרוצות לשמור על רמת לימודים גבוהה בין כתליהן.

עם השנים השיטה התיישנה וכיום דנים בה רבים ומסבירים כי שיטת הסינון אינה רלוונטית, משום שהיא אינה מעידה על יצירתיות, התמדה, חשיבה קונספטואלית ושאר תכונות אופי מעולות ששייכות גם לאנשים שלא עברו את הבחינה.

עם זאת בשנת 2019 עדיין מי שירצה להתקבל אל מוסדות לימודי טובים יצטרך לעבור את הבחינה. לכן ישנן לא מעט סיבות לקחת קורס פסיכומטרי, כאשר  בין הסיבות:

הכנה נכונה – באמצעות קורס הנכה לפסיכומטרי תוכלו להתכונן לבחינה, לשפר ידיעות, לשפר שפה וידע כללי ולהיות מוכנים לבאות: בכל הנוגע לשאלות שיהיו במבחן.

העלאת הציון – גם אם למדתם לבד לבחינה, חשוב לדעת כי ממוצע הציונים כיום עומד על 545 נקודות. כדי לקבל ציון מעל הממוצע: מומלץ לקחת קורס יעיל לשיפור הסיכויים.

למידה אישית – כיום אפשר לבחור בין קורס און ליין, קורס משולב, או שניתן לבחור בהכנה לבחינה באמצעות מורה פרטי. בכל מקרה האופציות השונות מעלות את הסיכוי להצליח.

תרגול –  באמצעות קורסי פסיכומטרי און ליין ניתן לתרגל את הבחינה על ידי אלפי שאלות שנמצאות ברשת.

מיון – הכנה לבחינה וקבלת ציון טוב תאפשר לכם הרשמה לתואר אשון במקצוע עליו תמיד חלמתם.

הצלחה בחיים – חשוב לדעת  כי הכנה לבחינה ותוצאות טובות ישפיעו על הידיעות שלכם וישפרו את הסיכויים שלכם להצליח בבניית קריירה.

ידע כללי נרחב – למידה לבחינה באופן מקצועי ומסודר תאפשר לכם הגדלת הידע הכללי.

חזרה לעתיד – הבחינה הפסיכומטרית מאפשרת כלי לניבוי מידת הצלחתכם במקצוע שתרצו ללמוד.

הצטרפות לקבוצות לימוד – הצטרפות לקורס מקצועי תקנה לכם את היכולת להכיר אנשים חדשים ולהצטרף לקבוצות לימוד המשפיעות מאד על לימוד החומר.

בטחון – למידה והכנה בקורסים מקצועיים תאפשר לכם בטחון ופחות חרדות בעת הבחינה: מה שישפר משמעותית את הציון. בשל כל אלה מומלץ כבר עכשיו לבחור את הקורס המתאים לכם ביותר ומכאן: לצאת אל דרך חדשה!

> גלו מאילו נושאים הפסיכומטרי מורכב