אז החלטתם להתחיל לנגן בגיטרה!
קודם כל, מזל טוב, אתם עומדים לצאת למסע מוזיקלי מתגמל שללא ספק ישנה את חייכם לטובה – כן, גיטרה היא דבר כל כך טוב. המסע מתחיל בהחלטה עם איזה סוג של גיטרה אתם רוצים להתחיל, אכן, החלטה קשה.

ראשית כל, אתם מוזמנים לעשות לעצמכם קצת סדר ולבקר במרכז הגיטרות של אבי גיל – https://www.avigil.co.il/

מה ההבדל בין גיטרה אקוסטית לקלאסית?

כמובן שתוכלו להתחיל עם כל סוג של גיטרה, בין אם היא חשמלית, אקוסטית או קלאסית, וברגע שלמדתם את הבסיס תוכלו להחליף בין כולם בקצב שלכם, אבל היום אנו מדברים על נקודות המוצא הנפוצות ביותר עבור גיטריסטים; גיטרות אקוסטיות וקלאסיות. אבל איזו מהן מתאימה לכם, גיטרה קלאסית או אקוסטית?

מדוע דווקא גיטרה קלאסית לעומת אקוסטית?

אם אתה רוצה לדעת, מדוע רוב הגיטריסטים מתחילים בגיטרה אקוסטית או קלאסית, זה בדרך כלל בגלל שהאקוסטית תהיה קצת פחות קשה על האצבעות ואופציית איסוף האצבע בזמן פריטה והפעלת המיתרים, תהיה פשוטה מאוד. 

בנוסף, לא תהיה זקוק למגבר כדי לשמוע את הצליל כמו שצריך והם לרוב זמינים במחיר נמוך יותר מגיטרות חשמליות. נכון לעכשיו, הכל קשור לגיטרות קלאסיות לעומת אקוסטיות, כאשר אנו דנים בהבדלים בכדי לתת לך מושג טוב יותר איזה סוג גיטרה עשוי יותר להתאים לך.

הבדל הצלילים בין גיטרה אקוסטית לקלאסית

ההבדל במיתרים ובצורת הגיטרה, ממלא תפקיד עצום באיך שנשמעות שתי הגיטרות, שכמובן יהיו גם הן גורם מכריע בכל הקשור לבחירת אחת מהן. חישבו על סוג המוזיקה שאתם מעדיפים להאזין לה.
אם אתה אוהב מוסיקה בסגנון צועני קינגס, פלמנקו או גיטרה ספרדית, הגיטרה הקלאסית מתאימה לך 

לעתים קרובות סוג הגיטרה והצליל אותו נרצה לקבל יהיה השיקול היחיד בעת רכישת גיטרה. כמעט כל להקה האהובה עליכם, תשתמש במיתרי פלדה עם גיטרה אקוסטית ולא בגיטרה קלאסית. 

אתם יכולים ללמוד על אחד מהם, אבל "Wonderwall" של אואזיס או "אתמול" של הביטלס, יישמעו מאוד מוזרים כשמנגנים אותם בגיטרה קלאסית.
מרבית הגיטריסטים יעשו את ההתקדמות הטבעית מקלאסית לאקוסטית, אך מעטים מאוד בוחרים להישאר נאמנים לגיטרה קלאסית.

מוזמנים לחפש גיטרות אקוסטיות אצל אבי גיל.