כתיבה היא תחום שיכול לחבר עולמות שונים, לשנות אנשים, לצבוע את העולם, להעניק משמעות ולגרום לדמיון להתפרע. באמצעות כתיבה אנחנו יכולים להגיע אל אדם אחר, להעביר מסרים ולבטא את עצמנו בצורה טובה יותר. גם אם יש לכם אהבה לכתיבה או כישורי כתיבה טובים ייתכן ואתם עדיין לא מצליחים לבטא את עצמכם בצורה הטובה ביותר, לא מצליחים להעביר את המסר שאתם רוצים להעביר בדרך המקצועית והנכונה ביותר. לשם כך כדאי ללמוד סדנת כתיבה יוצרת שתסייע לכם להשיג מטרות אלו.

מהי מטרת הסדנה?

אם אתם אוהבים לכתוב ורוצים לשדרג את סגנון הכתיבה שלכם והיכולת שלכם להעביר את המסר שאתם רוצים דרך הכתיבה – הסדנה הזו היא בשבילכם. סדנת כתיבה יוצרת תסייע לכם לשפר את היצירתיות שלכם, את יכולת הביטוי שלכם ותשפר את החיבור שלכם לשפה. במסגרת הקורס תבצעו עבודות שונות, תכירו טכניקות כתיבה חדשות, תבקרו כתיבה של אחרים ותרכשו כלים חשובים לשיפור תחום הכתיבה שלכם.

למי כדאי ללמוד סדנת כתיבה יוצרת?

הסדנה מיועדת בראש ובראשונה למי שאוהב כתיבה. אין זה אומר שאתם חייבים לעבוד בתחום כדי לעבור את הסדנה אולם צריכה להיות לכם זיקה לכתיבה וכמובן רצון לעסוק בזה כתחביב או כמקצוע כדי שהסדנה באמת תתרום לכם. בין אם אתם רוצים לכתוב ספר, טור לעיתון, בלוג משלכם או אפילו לעבוד בתחום ככותב תוכן, פרילנסר וכו' – סדנת כתיבה יוצרת תסייע לכם לשפר את יכולות הכתיבה שלכם, היכולת שלכם לבטא את עצמכם דרך הכתיבה ועוד.

מה הסדנה תעניק לי והיכן כדאי ללמוד?

את הסדנה אנו ממליצים לעבור במכללת תל חי ביחידה ללימודי חוץ. המכללה המתקדמת מציעה מגוון רחב של קורסים המעשירים ידע מקצועי, טכניקות וכלים בתחומים שונים וביניהם גם סדנת כתיבה יוצרת. בסיום הסדנה תקבלו תעודת "קורס כתיבה יוצרת" המוענקת תחת שם מכללת תל חי ותסייע לכם בהכשרה מקצועית יותר בתחום הכתיבה מה שיגדיל את הסיכוי שלכם למצוא עבודה בתחום במידה ותרצו.