בתחום הנדל"ן מסתתר פוטנציאל עצום אך קיימים גם סיכונים למי שפועל מתוך חוסר ידע או חוסר הבנה. אם אתם רוצים להפוך למשקיעי נדל"ן מקצועיים או שאתם רוצים לשדרג את יכולותיכם בתחום, מנטורים בתחום הנדל״ן יכולים לסייע בהיבטים מגוונים, מתוך הכרת הסיכונים וההזדמנויות הנוכחיות. 

איך לגשת למכרזי נדל"ן

בתחום הנדל"ן מאוד מקובל לפעול בשיטת המכרזים. בניהול פרויקטים, רכישת קרקע, השבחה, התחדשות עירונית, נכסים מסחריים, בכל אלה נוכל למצוא מכרזים שמפורסמים בימים אלה. אבל לגשת למכרז זה דבר המחייב הבנה, הכנה מדוקדקת ובקיאות. מנטורים בתחום הנדל״ן יכולים לסייע לנו עם קורס ביזמות נדלן, כלומר לכל מי שחסר ידע בתחום המכרזים, למשל: איך מזהים מכרזים איכותיים ומה עושים כדי להגדיל את סיכויי הזכייה.

איך לתמחר פרויקט נדל"ן

אפילו פרויקט נדל"ן לא מהגדולים ביותר נחשב למהלך מורכב יחסית. לפני שניגשים למכרז או כאשר רוצים לממש הזדמנות ולהוביל פרויקט, יש לעשות "שיעורי בית" נאותים. מנטורים בתחום הנדל״ן מסייעים עם אין ספור כלים בתמחור פרויקטים, בסדרי גודל שונים. 

איך לבנות תיק נכסים מניב 

השקעות בנדל"ן יכולות להתבצע בחוכמה, למשל על ידי בניית תיק נכסים מניב. מנטורים בתחום זה יכולים לסייע למשקיעים בכל רמה, החל מהשקעה ראשונה ויחידנית, דרך הפחתת סיכון בתיק קיים וכלה בהרכבת תיק נכסים מניב, בהתאמה לתנאי השוק הנוכחיים. 

מינוף, אשראי, משכנתאות ומימון 

מומחים בתחום הנדל"ן עשויים לדבר על מינוף, אך מה זה בעצם אומר? המשמעות היא לבצע השקעות בנדל"ן ללא הון עצמי או עם הון עצמי מופחת. מנטורים בתחום מסייעים בהבנת המורכבות של המינוף, אילו דרכי מימון (אשראי ומשכנתאות) יכולות להתאים לנו, בהתאם לפרופיל אישי, משפחתי, הון פנוי, רמת חשיפה רצויה וכן נושאים נוספים בתחום יסודות נדל"ן.