חודש ינואר של שנת 2021 מצייר לנו מציאת עגומה וזאת משום מגפת הקורונה. חדרי הכושר סגורים, מתחמי הסטודיו גם הם נפתחים ונסגרים לסירוגין ואין אפשרות לשכור את שירותיו של מאמן ולהתאמן בבית או בשכונה. המצב העגום וצעדי הענק של עולם הדיגיטל באינטרנט הובילו לפתרון אידיאלי במחיר משתלם לכל כיס: אימון רכיבה אונליין.

מהו אימון רכיבה אונליין?

בדיוק כמו אימון רכיבה על אופניים רגיל בו אתם פועלים בהתאם לתכנית אותה בנה עבורכם המאמן, גם בתכנית אימון רכיבה אונליין אתם בוחרים במסלול המתאים ביותר לדרגת הכושר שלכם והיכרותכם עם הספורט הנפלא המערב דיווש ואפשרות לשפר את סף ה- FTP ברכיבה. טרם אתם בוחרים בתכנית המתאימה לכם חשוב שתוודאו שמדובר על תכנית אימון רכיבה אונליין הכוללת גם אפשרות של מענה אישי במקרה הצורך.

מהו המסלול המתאים לכם?

אימון רכיבה אונליין יכלול תכנית אימונים לאורך שלושה חודשים. כל תכנית תכלול כמות מסוימת של שעות אימון בהתאמה מלאה למסלול שנבחר ואפשרות של מענה על שאלות מאת צוות האימון וקישור למרכז הדרכה אשר כולל מידע חשוב   וקישור אל מערכת האימונים. 

אימון רכיבה אונליין מיועד לאותם אנשים אשר מעוניינים בפעילות גופנית מהנה ומאתגרת גם בימים לא פשוטים בהם רוב האנשים סגורים בבית משום בידוד או סגר קורונה. אימון זה יוביל לשיפור הבריאות באמצעות שיפור תפקוד מערכת כלי הדם, הריאות והלב ושרירי הרגליים. בהצלחה!