ייעוץ משכנתאות הינו מקצוע פיננסי חשוב ונדרש במשק. הציבור הרחב כבר מבין שיועצי משכנתאות פרטיים מאפשרים להגיע לחיסכון עצום במשכנתא. אם גם אתם רוצים להשתלב בתחום מרתק ונדרש זה, אלה הדברים שחשוב להבין לגבי ייעוץ משכנתאות קורס, בישראל 2021. 

האם כל אחד יכול להצטרף לקורס 

יועצי משכנתאות במיטבם הם אנשים סקרניים, חברותיים, בעלי שאיפה למקצועיות ופרקטיים. הקורס בנוי כך שהוא לא מצריך שום ידע קודם. אין צורך לעבור מכינה או מבחני מיון. אם אתם בעלי מוטיבציה ורצון להצליח, ייעוץ משכנתאות קורס מקיף יאפשר לכם להתחיל להתמחות כדי שתוכלו לבנות ללקוחותיכם תיקי משכנתא בצורה אישית ומקצועית. 

כמה זמן לוקח הקורס 

קורס משכנתאות זה לא אוניברסיטה. מדובר בקורס פרקטי, שלא "נגרר" לאורך זמן. הבשורה היא שאפשר לסיים את הלימודים הללו פחות או יותר בפרק זמן של שווה ערך לסמסטר אחד ואפילו פחות מזה. אחרי ייעוץ משכנתאות קורס ניתן לעבור תקופה מסוימת נוספת של פרקטיקה ואז אפשר ממש לתת שירות מקצועי ואחראי ללקוחות. 

איך לומדים היום קורס משכנתאות

המילה האחרונה בתחום היא קורס מקוון. זו הדרך הכי נוחה ויעילה ללמוד. האמת היא שקורס משכנתאות יכול לעזור גם לכל אחד שעומד לפני החלטה – האם לקחת משכנתא. את הידע הזה אף אחד לא ייקח מכם וזה בהחלט פותח צוהר למושגים בנדל"ן, למימון והלוואות וכל מה שצריך לדעת בתחום, מהתחלה ועד הסוף. 

במכללת מסלולים הקורס מתבצע בצורה מקוונת מלאה. שיעורים מצולמים שניתנים על ידי יועצים מנוסים שעוסקים בתחום ומנהלים את אחת חברות היעוץ המובילות בארץ. למתאימים, הכשרה נוספת בחברה עם מעטפת מקצועית נלווית (כגון צוות תמיכה של בנקאים מנוסים) מאפשרת "נחיתה רכה" בתחום מקצועי מרתק, מתגמל ואפילו – עם שליחות. לעזור לציבור להגיע לדירה ולחסך כסף רב.  

 

קבלו הצעת מחיר לקורס יועץ משכנתאות >>>