כיום מייצרים לוחות איכותיים העשויים מזכוכית מחוסמת, אלה הם לוחות מתקדמים ביותר, מתאימים לבתי ספר, אולמי הרצאות, אוניברסיטאות, משרדים ועוד. היתרון הגדול ביותר של הלוחות הללו נעוץ בעובדה שהם מחיקים, תוך כמה שניות ניתן למחוק  הכל, לא נותרים סימנים או אי אילו סימני צבע.

כתיבה ומחיקה

פעולות הכתיבה והמחיקה הינן קלות במיוחד, ולא פחות חשוב, אלה הם גם לוחות מגנטיים, כך ניתן להמחיש את השיעור או ההרצאה טוב יותר. ובנוסף הם גם מתאימים למצגות.  קיימת אפשרות לרכוש אותם במגוון גדלים וצבעים שונים, הם אטרקטיביים ביותר למראה.

טושים מחיקים

באתר בו תרכשו את הלוח תוכלו למצוא מגוון רב של טושים מחיקים ללוח ובינהם גם טושים מחיקים לזכוכית ובמחירים מעולים, הכל בהתאם לצרכים שלכם. טושים מחיקים אלה הינם עמידים וחזקים, הם מתאימים גם ללוחות בצבע שחור וללוחות מחיקה מגנטיים, לארגוניות ולעוד מטרות.

טושים מחיקים דוגמאות

באתר ניתן לרכוש סט של כמה טושים מחיקים ובצבעים שונים, למשל סט של שישה טושים, הם ייעודיים ללוחות העשויים מזכוכית, הפיגמנט שלהם מאוד חזק, בגוונים כמו כחול, שחור, סגול, חום, ירוק ואדום.

ישנו גם סט של ארבעה טושים מחיקים בגוונים של כחול, שחור, ירוק ואדום המתאימים הן ללוחות מחיקים מזכוכית והן ללוחות רגילים. קיימת גם אופציה לרכוש סט של חמישה טושים מגיר, כמובן שגם הם מחיקים, זוהרים ומיועדים ללוחות שחורים, בגוונים של כתום, לבן, ורוד וצהוב.

סט מאובזר

בכדי ליצור סדר, קיימת גם אפשרות לרכוש לוח משימות מחיק ובנוסף לרכוש גם אורגנייזר, כאן מדובר בשישה טושים מחיקים המיועדים ללוחות מחיקים, כולל ספוג. אולי תתקשו להאמין אולם גם המחק (הספוג) הינו מגנטי והוא נצמד ללוח. המוצר מגיע עם דבק דו צדדי וניתן להצמיד את האורגנייזר לקיר. כל הטושים הללו הינם בלעדיים בארץ.