אחרי שכבר רגילים ללכת לצימרים בתור זוג, מגיעה השעה שבה מחפשים אחר צימר בתור משפחה. כאן כבר צריכים להבין כי צימרים לזוגות הם לא כמו צימרים למשפחות, ולכן יש להתמקד אחר כל מה שמשפחה צריכה כשבוחרים צימר לטיול הבא לצפון.

מקום שינה לילדים

ילדים חייבים מקום נוח לשינה. לא רק בשבילם, אלא גם עבור הנוחיות של ההורים שעדיין מבקשים לעצמם פרטיות בשמן של השינה, עם מקום שינה ייעודי עבור ההורים ומקום שינה משל עצמם עבור הילדים, עם מיטות נוחות לילדים קטנים ובוגרים. כאן יש לשים לב כי המקום מתאים לגיל של הילדים, עם מיטות נמוכות וגישה נוחה אל חדר הילדים, כדי שהנופש לא יהיה מלווה בחשש לביטחונם.

מרחב למשחקים

עד שמגיעים לצימר, מבקשים לקבל מרחבים פתוחים שבהם ילדים אינם מוגבלי ויכולים לצאת החוצה לשחק בכל מיני משחקים. זה מספיק שתהיה חלקת אדמה רחבה שבה ניתן לשחק בכדור, ואם ישנם מתקנים עבור ילדים כמו נדנדות ומגלשות, אז בהחלט מדובר בצימר שיהיה לו יתרון עבור חופשה משפחתית נעימה.

אטרקציות בסביבה

כשנמצאים עם ילדים חייבים שיהיו בנוסף לצימר רחב ונעים כל מיני סוגים של אטרקציות בקרבת מקום. כך יהיה ניתן ליהנות מזמן משפחתי בטיולים והיכרות מעמיקה יותר של האזור שבו נמצאים. יש מקומות שבהם יש קטיף, רכיבה על סוסים, סיור ביקב, טיולי ג'יפים ועוד מיני טיולים נפלאים שמעבירים את זמן החופשה בנעימים.

דואגים לארוחות לכולם

ברוב המכריע של הצימרים יכולים להוסיף כסף על מנת לקבל ארוחות בוקר טעימה מזינה, אבל כדאי תמיד לבדוק איזה סוג של ציוד קיים בצימר לשם הכנת ארוחות נוספות, כמו ארוחת צהרים וערב, ואם יש מסעדות טובות באזור שבהן ניתן לסעוד.