עולם הקריפטוגרפיה סוער וגועש כל הזמן. הסיבה היא התנודות החזקות של המטבעות כל הזמן. אז כן, בפתח של עולם הביטקוין והמטבעות הדיגיטליים כתוב "לא לבעלי לב חלש", אבל אם אתם בכל זאת רוצים לחוות את זה, פשוט תתחילו להשקיע במטבע ותראו איך זה. 

המטבעות הדיגיטליים הופיעו בעולם לפני בסך הכול 10 שנים. ומאז? הם הצליחו לחולל מהפכה ולמשוך משקיעים רבים מכול העולם.

מה הרעיון שעומד מאחורי המטבע הדיגיטלי? למה כל כך הרבה אנשים נלהבים מזה? ואיך בכלל מייצרים את המטבע הזה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עולם הקריפטוגרפיה:

מטבע הקרפיטו ומטבעות דיגיטליים אחרים שהופיעו בזה אחרי זה מבוססים על אותו רעיון. הרעיון אומר את הדבר הבא. מטבע דיגיטלי אינו כפוף לשום ממשל, אינטרסים אנושיים וכיוצא בזה. הוא כפוף נטו לטכנולוגיה שייצרה אותו. אי לכך, כל המסחר יכול להתבצע בשקיפות מלאה. השימוש במטבע יכול לבנות כלכלה עולמית יציבה ומשגשגת ובעיקר בטוחה. 

אין עוד גניבות של כספים. אין מרמה בעסקאות. הטכנולוגיה שבה מיוצרים המטבעות הדיגיטליים עונה בדיוק על בעיות מעין אלו.

הכסף הוא למעשה שורת קוד שננעלת בבלוק. אחריה מיד נוצר עוד בלוק למטבעות נוספים. כל עסקה שנעשתה אי פעם באותו המטבע רשומה. 

תחשבו שכל שקל שהמדינה הייתה מנפיקה, היה עליו תיעוד איפה הוא נמצא, מי השתמש בו ועוד. האם זה לא היה פותר בעיות שוד או כסף לא חוקי. 

אלו רק בעיות קטנות שכסף דיגיטלי פותר. מה שהוא יכול לעשות מלבד זאת זה לשנות את פני הכלכלה העולמית כפי שכתבנו. 

לסיכום וסיום, עולם הקרפיטו הוא עולם מרתק, אתם יכולים למצוא מידע רב אצלנו באתר וברחבי האינטרנט שילמד אתכם עוד אודות המטבע. למידע נוסף היכנסו לכתבה http://www.talniri.co.il/marketnews/article.asp?mp=null&cat=4&id=89987