1. שנו אווירה בכיתת הלימוד– תנו לחופש הגדול או לחופשים הקטנים במהלך שנת הלימודים לחדש את הכיתה ולחדש אותה במגוון רהיטים בריאים המותאמים לארגונומיה בכיתה.
  2. השקיעו בבריאות של התלמידים והמורים- שולחנות העמידה הניידים שלנו מציעים עיצוב מלוטש וקל לשינוע בגבולות בית הספר, שישים סוף לתופעת היושבנות הנוראית הפוקדת את תושבי המדינות המערביות בתקופתנו. עמדות העבודה מתאימות למערכת החינוך היסודי וכן למערכת החינוך העל יסודי כמו גם למערכת ההשכלה הגבוהה על מנת לטייב את רמת הלימודים בכמה רמות. שולחנות העמידה שלנו הינם בעל שפע אפשרויות שימוש לנוחיותכם.
  3. חשוב מאוד להתאים את הגודל והצורה לתלמידים ולגילם ולהעמיד לרשות התלמידים מכל שכבת גיל את הגודל המתאים בעבורם. קיימות עמדות עבודה שניתן לכוונן לפי הנוחות ולפי הצרכים שלכם. התאימו את כלל הרהיטים לגיל הילד ויותר חשוב לגודלו.  בבחירת כיסאות הלימוד חשוב מאוד להתאים את הגודל והצורה לתלמידים, כך גם מבחינת בחרית שולחנות בגבהים מתאימים. תוכלו למצוא דוגמאות באתר http://spacebook.co.il/he/
  4. תנו ללומדים לעשות הפסקות בלמידה בהן הם יזיזו את גופם ולא ישבו על הישבן במשך שעות- תופעת היושבנות מזיקה לבריאות, לכן עדיף לעמוד כמה שיותר, לעשות פעילות ספורטיבית מגוונת על מנת לשנות את מנחי הגוף. יושבנות מעלה את הסיכון למוות מכל סיבה שהיא. נזקי היושבנות יכולים להצטמצם בזכות עמידה ממושכת על גבי העמדות עבודה בעמידה. הזכירו ללומדים את ההפסקות בין לבין בהם יוכלו לשאוף אוייר ולהזיז את גופם.
  5. שבו על כיסאות איכותיים ארגונומיים לריכוז שיא ולנוחות מירבית- הכסאות שלנו ב- Space Book מקלים משמעותית על כאב הישיבה לאורך שעות, ונותנים לתלמידים יציבה נוחה וטובה על הכיסא שעליהם הם יושבים כ-8 שעות ביום. כיסאות שכאלה תומכים בעמוד השידרה שלכם בצורה מצויינת ומלאה על מנת שתוכלו לשבת בצורה נוחה ונעימה למשך שעות ארוכות. בואו לגלות מבחר נרחב של כסאות לבתי ספר המיועדים ללמידה ארגונומיים ונוחים במיוחד. הבינו את החשיבות העליונה של הכיסאות הייציבים והמותאמים לגבכם כיוון שהם מכתיבים את הטון ואת האווירה הלימודית שתוכל להסיר את חסמי הלימוד באשר הם.